Wpis z mikrobloga

Hej mirki takie pytanko mam do was, stojąc dzisiaj na światłach stoczył mi się samochód i uderzył w inny (lekko żadnych widocznych uszkodzeń). Wyszedłem patrzę, że się nic nie stało żadnej ryski w tym miejscu (uderzyło rejestracją przy ~1km/h). Ogólnie zderzak tego pana był strasznie obdrapany w wielu innych miejscach. Jednak starszy Pan zauważył, że zderzak "chodzi", że mogły zerwać się jakieś "trzymacze??". Teraz dzwoni do mnie ze jednak chce sprawę zgłaszać bo mu ten zderzak "faluje??" czy innych #!$%@? w trakcie jazdy. Jak myślicie olać gościa w #!$%@?? zrobił zdjęcie mojej tablicy rejestracyjnej i dowodu rejestracyjnego, żadnego oświadczenia nie pisaliśmy.

#samochody #wypadek #pracbaza #pomocy
  • 21
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wowel: skoro zrobił zdjęcie dowodu to znaczy że nie uciekłeś. Jak będzie chciał więcej niż 100 to lepiej z ubezpieczycielem to zrobic. Przyjdzie do ciebie list to napiszesz że prędkość była prawie zerowa i nie zauważyłeś żadnych nowych uszkodzeń na jego pojeździe. On napiszę co innego i później będzie rzeczoznawca to oceniał

Moim zdaniem tak jest najlepiej
Na szczęście nie mam, ale warto wiedzieć na przyszłość dzięki btw można gdzieś sprawdzić moją osobę pod kątem historii zdarzeń drogowych?
@Zgrywajac_twardziela > W bazie danych Ośrodka Informacji UFG nie odnaleziono danych dotyczących szkód / zdarzeń.

A parę miesięcy temu skasował ducato i nie ma o tym żadnej wzmianki, czyli mogę dać to na OC o być spokojnym o swoje zniżki i historię :D