Wpis z mikrobloga

Fotomirki, może kogoś to zainteresuje. Znalazłam u majfrendów plecaki i torby fotograficzne Lowepro. Niby oryginalne, ale nawet jeśli nie, to wyglądają solidnie (są zdjęcia od klientów na różnych aukcjach), a cena jest bardzo atrakcyjna. Kupiłam plecak i torbę, powinny dojść w max.15 dni i wtedy podzielę się wrażeniami. Poniżej linki z Ali i strony LowePro dla porównania. Są też dostępne inne modele.

Flipside AW400 - AliExpress Lowepro
Passport Sling III - AliExpress Lowepro

#fotografia #aliexpress #cebuladeals
  • 12
@Wapniak: No raczej cudów się nie spodziewam za taką cenę. Akurat plecak potrzebuję głównie po to, żeby rzeczy się nie walały wszędzie i będzie raczej 90% czasu leżał w domu, więc nie chciałam wydawać nie wiadomo ile kasy. Zawsze można odesłać jeśli okaże się totalnym badziewiem ¯\_(ツ)_/¯
@Wapniak: No wiadomo, raczej staram się kupować oryginalne rzeczy do foto czy trekkingu ze względu na jakość wykonania, ale tutaj z góry zakładam, że będzie głównie leżał w domu. Torba z kolei będzie męczona w parkach na spacerach z psami, więc nie szkoda mi będzie, jak się zniszczy od błota itd.
@Aenkill: jakość wykonania jest jednak trochę losowa. Miałem styczność ze Sport 200 (słabiutko bardzo, flejowate szycie i materiał który nie sprawiał za dobrego wrażenia) i jakimś Pro Tactic (lepiej niż Sport, ale nie miałem wcześniej styczności z oryginałem) z aliexpress, ale nie wiem czy od tego sprzedawcy. Ostatecznie i tak odpuściłem i kupiłem plecak Manfrotto w lokalnym sklepie. Będę czekał na opinię jak już dostaniesz przesyłkę
@tony_rogalik: W sumie jak dostanę przesyłkę to może wybiorę się do lokalnego sklepu i porównam oryginał i podróbkę. Oczywiście jeśli lenistwo pozwoli :P Mam stary plecak Lowepro w razie czego, inny model, ale można porównać jakość szycia itd.
@tony_rogalik: po tym jak była imba z butami timberlanda to ta losowa jakość dotyczy również oryginałów. Po tym jak kolejny raz kupiłem buty od 'sary' mam wrażenie że losowa jakość dotyczy głównie oryginałów :D
@corhydron: Ogólnie na bank są to podróbki, ale za tę cenę czego się spodziewać. Myślę, że dobry deal za taką cenę. Wstawię potem kilka zdjęć z obszerniejszym opisem, planowałam to zrobić od jakiegoś czasu, ale RDR2 samo się nie przejdzie ( ͡º ͜ʖ͡º)