Wpis z mikrobloga

@Perlo: Nie, raczej nic się nie wydarzy, ale już mi się nie chce po prostu. Możliwe że i ze dwa lata zejdą zanim definitywnie poleci, ale musi. Nie mam na to siły. Nic mi nie da zniszczenie się w przecież jeszcze młodym wieku.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@oiio: rozumiem cię doskonale, mam małą działalność i skarbówki #!$%@? nienawidzę bo są pieprzonym betonem który nic nie ogarnia.

No nic, pierdzielnij to i jedź w Bieszczady ;)
Btw choinki polecam, mam od oiio i jest mega ładna :)
@Perlo: Jak chcesz taką jaką dostałeś dla kogoś bliskiego na te święta to mów. Wyślę za darmo, bo ostatnio poleciałeś w jajo i specjalnie przepłaciłeś huncwocie. Ja nie zbiednieję, a lubię dobrych ludzi. Powiedziałbym, że kocham dobrych ludzi, ale jeszcze twoja świeżo upieczona będzie zazdrosna ;) Nawiasem pozdrów ją i szczęścia wam życzę. Liczę, że kiedyś jakieś piwko sobie strzelimy w miłej atmosferze. Widzisz ten mój kryzys jestestwa, że tak słodzę,
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@oiio: Chce dla rodziciela swego ale tylko jak będę mógł normalnie zapłacić ;)
Jakbyś był w Szczecinie to oczywiście zapraszamy, ugościmy, przenocujemy, nakarmimy i odprowadzimy po mieście ;)
Haha serio masz taką plansze? :D Normalnie to bym się oburzył że rodo i te sprawy haha ale niech wisi, żona była mega zadowolona i to zdjęcie to chyba cała rodzina i znajomi widzieli ;)
@Perlo: Jakby tam była jej twarz, to bym zapytał, ale tak mi się spodobała ta fotka, że nie mogłem się powstrzymać ;) Niby nic, ale czułem tam jakieś zaangażowanie. Mam taką planszę, może kiedyś opublikuję. Każde zdjęcie ma podpiętą pinezkę z historią za tym stojącą. Jak mam doła to miło mi sobie na to zerknąć. A akurat takiej początkowej fazy rozkładania choinki nie miałem, więc mi się zdjęcie spodobało maksymalnie. Szczególnie,
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@oiio: Panie my jesteśmy luzaki, ogniska jak najbardziej ;)
Fajna taka tablica w sumie, sporo pozytywnej energii bo nie ma co się oszukiwać czasami tego brakuje w szarości dnia codziennego ;) u mnie rolę tej tablicy spełnia pies który bez względu na twój humor wejdzie ci na głowę i będzie domagał się zabawy ;) no nie da się złościć :D
Btw przy tej choince się oswiadczalem więc to już w ogóle