Wpis z mikrobloga

@D3tox: Bojack jest dla mnie rewelacyjny, ostatni sezon obejrzałem w dwa dni, absolutne top.
Ricka i Mortiego obejrzałem chyba 4 odcinki i #!$%@? to bekanie tego typa jest nie do zniesienia, ani to śmieszne ani nic a cały serial taki no... nie wiem, może po prostu nie rozumiem tego absurdu tam.
Bojack sięga jednak bardziej przyziemnych spraw a jego scenariusz jest czasami aż zbyt prawdziwy.
@Krs90: faktycznie #rickandmorty może być dla niektórych osób zbyt skomplikowany, szczególnie dla tych ze sterylnym umysłem, którym ciężko otworzyć się na metafizyczne filozoficzne refleksje, które mimo wszystko zazwyczaj i tak mają swoje odwzorowanie w prawdziwym "przyziemnym" życiu. Po prostu content dla osób z nieco wyższym IQ.
faktycznie #rickandmorty może być dla niektórych osób zbyt skomplikowany, szczególnie dla tych ze sterylnym umysłem, którym ciężko otworzyć się na metafizyczne filozoficzne refleksje, które mimo wszystko zazwyczaj i tak mają swoje odwzorowanie w prawdziwym "przyziemnym" życiu. Po prostu content dla osób z nieco wyższym IQ.


@D3tox: To żeś #!$%@? pojechał, nie podoba mi się więc jestem mało inteligentny? xDDD
Faktycznie metafizyczne odkrycie Ricka który beka i ulewa mu się z ryja