Wpis z mikrobloga

@Kejesen: mam nadzieję, że ztrollowany #!$%@? upośledzonego bonusa pompowanego przez WG (który tak naprawdę się z niego śmieje tak samo jak pakol "bo ma swojego pajaca" do robienia cyrków i show). Bonus ma psychikę 5-latka i jedyną osobą, którą w życiu zbił jest jego ex kolega (pewnie i kochanek) bodychrist, który mu się podłożył w walce (nie zadał ani jednego ciosu).
@Ferencz: proszę Cię, może Magical sportowcem nie jest, ale poza przewaga wagowa to kondycyjnie się nie różnią, Rafonix po 30 sekundach machania łapami zmęczył się jak ostatnia picza, na jego treningach widać ze jest mega łamaga poniżej 175cm, zreszta popatrz na shoty z kiedyś z Polakiem i Lordoza na budowę ciała, Lordo chudy byk przy Polaku, a co dopiero w oktagonie przy Danielu, niech się dzieje pośmiewisko z Lordozy po jego
@BolteMolte: Może i Bonus upośledzony ale jakieś doświadczenie w tym machaniu łapami ma i jak trafi tego ulanego dzieciaka to może wygrać, Bonus mega pewny siebie co albo da mu mega przewagę, ale szybka przegrana, liczę na to pierwsze
@Ferencz: Autento nie trenuje? Nie siedze ostatnio na tagach, ale byłby az tak głupi żeby przed jego najważniejszym dniem w świecie internetowym nie trenować? XD
@Kejesen: @Ferencz: przecież to wystarczy zobaczyć po jego wadze. Przy takim nadbagażu co to jest 8kg w 3 miesiące niby ciężko trenując? Facet ja będąc minimalnie ponad BMI 13kg z czitami 3 razy w tygodniu i tylko robiąc 2-3x w tygodniu interwały 13kg leciałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)