Wpis z mikrobloga

Mireczki! W końcu zmądrzałem (wcale nie po namowach różowej) żeby dołączyć do waszego zacnego grona i kupić konsolkę, stąd pytanie. Czy relatywnie opłaca się kupić wersje pro gdzie mój budżet przewiduje 4k razem z telewizorem.
#ps4
  • 13
  • Odpowiedz
@MorWus Masz 4 tys na TV i konsolę? No to powiem ci szczerze że nie oczekuj cudów. 4 tys zł to jest IMO dolna granica na zakup przyzwoitego TV 55 cali a gdzie jeszcze konsola. Jeżeli nie chcesz przekroczyć budżetu to zamiast tv kupiłbym monitor i do tego PS4 pro. TV za około 3 tys to zły wybór chyba że w tej cenie uda ci dorwać Samsunga MU70XX tylko nie powystawowego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MorWus: zmień pracę weź kredyt. A tak serio, nie dasz rady wyłożyć trochę więcej? Może telewizor weź na kilka rat. Trochę mija się z celem zakup telewizora 4K i starej konsoli, która coraz słabiej sobie radzi z nowymi produkcjami. A Pro jest spoko.
  • Odpowiedz
@Jebiasz: Dołożyć zawsze mogę tylko rzecz w tym, że generalnie chce duży format do gierek i seriali więc nie chce przerostu formy nad treścią ale doskonale wiem o co Wam chodzi. Myślę, że max 3 za jakiegoś Samsunga mógłbym dać
  • Odpowiedz
@MorWus Samsung NU80XX to najlepszy wybór. Upłynniacz obrazu w grach robi robotę bo masz wrażenie jakby było trochę więcej FPS niż 30 :) Do tego tv ma matryce 120 Hz i przyzwoity HDR. Mam poprzednika i bardzo sobie chwalę. Nie jest to jakość topowych tv jeżeli chodzi o filmy czy gry odpalane na PC z RTX2080 ale nic lepszego w tym segmencie nie znajdziesz.
  • Odpowiedz