Wpis z mikrobloga

Hej mireczki. Bardzo niefajna sytuacja mnie spotkała. Sprzedawałem za 900ziko hydromasaż na olx. Znalazł sie jakiś handlarz Janusz który mocno negocjował cenę, rezygnował itd. w końcu poszła za 750. Proponowałem mu przesyłkę pobraniową, ale przycebulił, przelał pieniądze i wysłał kuriera po paczkę. Odebrał przesyłkę po czym zwyzywał mnie od brudasów i gorszych bo zapomniałem jej wymyć w jednym miejscu i jest tam zakurzona/ trochę brudna. Przeprosiłem go na spokojnie, zaproponowalem, że mu poślę 50zł, a typo mi grozi odesłaniem paki jeśli mu nie zapłacę 200zł, jak nie przyjmę to sądem xD no i mi grozi. Generalnie widać, że naciągacz i próbuje coś ugrać. Macie jakieś pomysły jak ukrócić tego delikwenta.
#prawo #januszebiznesu #olx
  • 26
Jak nie ma wideo z rozpakowywania paczki, to wiele nie udowodni...


@BShKF: a jakie to ma znaczenie? Przyslal kuriera przeciez.
@Cytryn__: kurier ja przyjal normalnie? Jesli tak to domniemuje sie ze przekazales przesylke w stanie dobrym i to kurier odpowiada za jakiekolwiek zakurzenia z transportu ;)
@Cytryn__: jak pobraniową to nie odbieraj. Towar wysłany, a jak januszuje to niech spada na drzewo - można to było załatwić normalnie, ale chciał przycwaniaczyć, więc teraz niech płaci za kuriera w dwie strony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Temat do zamknięcia. Żadna paczka już do mnie nie wróciła ( ͡º ͜ʖ͡º) Gościu chyba skapitulował. Dzięki wszystkim za porady, na przyszłość się przydadzą!