•  

Mirki spod tagu #it Chciałbym nauczyć się budowac jakieś infrastruktury, konfigurowania jej, zabezpieczania, obśługi itp itd no ogólnie to czym zajmuje sie administrator IT bo nie ukrywam że chciałbym w przyszłości pójść na jakiegoś administratora czy coś ale do tego potrzebna jest wiedza :) Totalnie nie ogarniam czego się obecnie używa w takich sieciach, jakich rozwiązań, systemów/usług i jak to wszystko projektować. Gdzie szukać jakiś przykładów takich projektów i ogólnie skąd czerpać wiedze na temat tego co do czego jest i jak to powinno ogólnie wyglądać? Obecnie w celach edukacyjnych chce zrobić coś takiego jak poniżej. Ale co dalej? To na dole nie ma niczemu służyć, po prostu ucze sie konfigurowac to tak żeby to działało i tyle. myślałem nad zrobieniem jakiejś platformy pod np hosting ale nie mam pojęcia jak to mogło wyglądać żeby miało rece i nogi :/

#it #serwery #pracait (zawolam bo tu duzo osob moze pomoc, przepraszam) #hosting #ovh #sysadmin #devops (?) #informatyka

źródło: Przechwytywanie.PNG

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Co się tu dzieje xD

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (21)

Po tylu latach przyjmowania w poradni nadal rozbrajają mnie małżenstwa w wieku ok 60 r.ż., które przychodzą wspólnie do poradni (pacjent - mąż, często pierwszy okres częstszych wizyt u lekarza).
    Absolutnie nic w tym zabawnego, że ktoś potrzebuje duchowego wsparcia podczas wizyty.
    Ale czesto wygląda to jak w poradni pediatrycznej. Rodzic z małym dzieckiem, zaciagnietym siłą do lekarza:

- Kiedy ostatni raz był PAN w poradni?
    - Paani on nie chodził nigdzie.
    - Przyjmuje PAN leki z karty?
    - Jak mu przypomnę to bierze.
    - Pali Pan papierosy?
    - Po operacji nie palił, ale teraz znowu po kryjomu.
    (Tu zazwyczaj po raz pierwszy słyszę głos pacjenta-męża, wyrażający oburzenie).
    - A jak się PAN dziś czuje?
    - No dzisiaj od rana jakiś taki słabszy jest.

Wczoraj dzień w poradni, 4 takie pary pod rząd.

#medycyna #lekarz #zdrowie #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #pracbaza
    pokaż całość

odpowiedzi (96)

Co sie odjebalo to ja nawet nie xDD

Różowa szuka pracy,

Dostała zaproszenie na rozmowę na określoną godzinę lecz bez podania lokalizacji.

Wysłała pytanie gdzie będzie miała miejsce rozmowa.

Cisza brak odpowiedzi.

Dziś dzwoni do babki od miala i dowiedziala się ze została zdyskwalifikowana.. tekstem

pokaż spoiler "pani zadaniem jest docieranie do klientów a jeżeli nie potrafi pani dotrzeć do mnie do firmy musieliśmy pania zdyskwalifikowac"

Rynek pracownika kurwa mac

#pracbaza #januszebiznesu
    pokaż całość

odpowiedzi (47)