•  

  tl;dr - jesteśmy ‚startupem’ z produktem ThermoEye - jako systemem diagnozującym wczesne stadia choroby u trzody chlewnej i prosimy Was w ramach lokalnego konkursu „Młodzi w Łodzi - mam pomysł na startup!” o głosy internetowe za małe #rozdajo (30 ziko pizza losowana wśród plusów i 50 ziko wśród głosów na projekt - patrz warunki poniżej) link do głosowania:https://mwlstartupy.exaco.pl/startup/24/details …. słabe to tl;dr….

  Drogie Mirabelki i oczywiście równie cenni Mircy. Czy zastanawialiście się kiedyś, dlaczego zjawisko antybiotykooporności wzrasta w ostatnich latach niemalże tak szybko jak nasz dług publiczny? Oczywiście odpowiedź jest bardzo prosta - ilości antybiotyków stosowanych w mięsie jest gigantyczna i ciągle rośnie. Dzieje się tak niestety za sprawą głownie leczenia profilaktycznego zwierząt. Otóż hodowcy zwierząt doskonale potrafią liczyć pieniądze i nie ma tutaj ich za co winić - w końcu również chcą zarobić - stąd zdają sobie sprawę, że często lepiej podawać antybiotyki a priori, niż być może przegapić samo ognisko i później narazić się na spore straty. Nasze urządzenie ThermoEye to taki dr House dla świń (z tym, że ThermoEye nie musi kuśtykać), ponieważ za pomocą termografii potrafi dokonać wczesnej diagnozy choroby.
  Co w większym stopniu powoduje raka - czy jest to mięso nafaszerowane antybiotykami, czy czytanie ‚madek’ na facebooku, tego sami nie wiemy, ale niewątpliwym jest, że za eliminacje tego pierwszego przynajmniej nie pójdziemy do mamra.
  Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że nie wyeliminujemy całkowicie stosowania antybiotyków, ale każda ich redukcja naprawdę może być na wagę złota, zwłaszcza dla nas - konsumentów :)Nasza firma, hucznie zwana startup`em właśnie ponad miesiąc temu skończyła rok. Mamy na swoim pokładzie dwóch inwestorów oraz prowadzimy bardzo zaawansowane rozmowy dotyczące wdrożenia na rynek naszego rozwiązania, które odbędzie się już na początku przyszłego miesiąca!
  Obecnie bierzemy również udział w jednym z lokalnych konkursów „Młodzi w Łodzi - Mam pomysł na startup!”. Zapisaliśmy się tam, przede wszystkim by budować swój PR, a następnie by zainteresować nami organizacje pozarządowe, które będą nas wspierały w szerzeniu świadomości konsumenckiej na temat wpływu antybiotyków stosowanych w wieprzowinie na nasze zdrowie.W związku z powyższym mamy do Was ogromną prośbę. Jeśli nasz projekt Wam się spodobał oraz sam film promocyjny również przypadł do gustu, oddajcie na nas głos w konkursie internetowym w ramach tego projektu: https://mwlstartupy.exaco.pl/startup/24/details Oczywiście wiemy, że zielonka dupa cicho, ale mamy nadzieję że malutkie #rozdajo zrekompensuje ten błąd w sztuce. O godzinie ok #2137, dnia jutrzejszego tj 12.10, dla osób plusujących ten wpis, przez #mirkorandom wylosujemy małą picze do 30 ziko(no chyba, że wejdzie w to duża), a dla osób, które zagłosują i w komentarzu wpiszą numer głosu, który oddały, zakupimy super uber mega…. piczałke za 50 ziko (dobra wiemy, że nie super uber, ale w końcu jesteśmy startupem pieniądze musimy wydawać na mniej pożyteczne rzeczy niż pizza). Nie obawiajcie się, albowiem tylko Wasze IP wg regulaminu zostanie chwilowo zarejestrowane w bazie danych, a przynajmniej taka oficjalna informacja istnieje na stronie.

  Na co chcemy przeznaczyć pieniądze z plebiscytu? Możemy Wam przede wszystkim obiecać, że pierwsze 100 peElEnów, trafi do Was w taki czy inny sposób, a pozostałe standardowo wydamy na bardzo ważne rzeczy takie jak filament do drukarki 3D czy też wykładzinę :) Aaaa właśnie, jeśli byście chcieli wydrukować jakiś nietrudny projekt na drukarce 3D, to oczywiście możemy dorzucić do #rozdajo i wyślemy komuś na podany adres :)

  Mamy nadzieję, że nasz pomysł się Wam spodoba, prowadzimy również ciekawe rozmowy jeśli chodzi o wdrożenie za granicą. Najbardziej ekscytujące jest w tym wszystkim, że jako mała, malutka Polska firma, mamy jakąś międzynarodową szanse :) Jeśli byście chcieli, możemy zaproponować małe #ama (bo osobiście jako autor wpisu z prawie 4letnim kontem, który i tak Was obserwuje nieco więcej czasu, nie pamiętam by takie coś miało miesjce), w którym zbliżymy Wam zwariowany i odstrzelony często od rzeczywistości świat „startupów”.

  Pamiętajcie, że być może oddając na nas głos w przyszłości będziecie mieć możliwość do roszczeń z racji udziału w rozwoju naszej spółki w postaci… no nie wiemy powiedzmy 60 milionów PLN #sapkowski (drugiego tagu póki co nie użyjemy bo jednak obawiamy się o pozew)Aaa no i oczywiście warto wspomnieć, że wieprzowina nie jest wcale tak nie zdrowa, bo nie zawiera #olejpalmowy, a karczek z grilla przy piwku i tak wszystko rekompensuje :)

  #lodz #startup #rozdajo #zebroplusy #warszawa #it #polska #jedzenie #firma #pomyslnabiznes

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Advertisement