Wpis z mikrobloga

#rozowepaski pomóżcie! Czy znacie jakieś ładne, spoko trwałe zapachy w cenie na studecką kieszeń? Uwielbiam perfumy ale od kiedy muszę uważać na swoje wydatki ciężko mi znaleźć zapachy które nie pochłaniają znacznej ilości pieniędzy. Cała moja kolekcja perfum w cenach +100 zł jest w stanie krytycznego wykończenia, a teraz nie mogę sobie pozwolić na takie luksusy ;( Bezskutecznie szukam jakichś tanioszkowych zapaszków które uzupełnią moją kobietkową aurę ;( #pomocy #perfumy #tanioszka #studentybiedaki
  • 13
@KleKotka Polecam Yodeyma. Zapachy 15 ml stoja na Allegro do 40 zl. 30ml na ich stronie kosztują mniej jak stowe. Maja odpowiedniki mainstreamowych zapachow. Trwalosc ok, po 2-3 praniach ciuchy dalej pachna. Nie potrzeba duzo sie perfumowac, by bylo je czuc. Na PW moge Ci rzucic z ulotki zapachy, jakie maja.
@KleKotka: "ładne i trwałe" zapachy to jedyne kryterium? Jakich zapachów do tej pory używałaś? Jakie lubisz nuty zapachowe? Jaki przedział cenowy? Ciężko tak strzelać w ciemno :) Na obecną aurę polecam Voile d'Ambre lub Rose Oud Yves Rocher (ok. 80zł na Allegro), Dsquared Want Pink Ginger (ok. 100zł w perfumeriach internetowych), Fiore del Dragone Tesori d'Oriente (cena ok. 20zł - klon Hypnotic Poison Diora), Lolita Lempicka EDP (cena ok. 100zł za