•  

  Pierwsze Mazdy za płoty: za nami zerowy, testowy wyścig dwunastego sezonu ACLeague, Retro Wykop Endurance Kompetyszyn by Motorsport Capsule! W Retro WEK na symulatorze Assetto Corsa na jednym torze w dwóch grupach ścierają się legendarne Mazdy 787B z silnikami Wankla, które mają na koncie m.in. wygraną w 24-godzinnym wyścigu Le Mans w sezonie 1991, oraz turystyki marek Alfa Romeo, BMW, Ford i Mercedes-Benz z niemieckiego pucharu DTM, które rozdawały karty w latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. "Zerówka", której nie liczymy do kwalifikacji generalnej, została rozegrana tradycyjnie na słynnym Nordschleife, ponad 20-kilometrowym "Zielonym piekle".

  Na serwerze Pro w grupie C zwyciężył... Lotnik.
  Na serwerze Pro w grupie DTM zwyciężył... Lucjan Prochnica.
  http://managerdc7.rackservice.org:50915/sessiondetails?sessionid=39

  Na serwerze Semipro w grupie C zwyciężył... Drouser_2K.
  Na serwerze Semipro w grupie DTM zwyciężył... Baster.
  http://managerdc7.rackservice.org:50175/sessiondetails?sessionid=42

  Jak Wasze wrażenia?

  Już jutro rozpoczynają się prekwalifikacje do pierwszego, punktowanego wyścigu Retro WEK, który odbędzie się już 25 października na torze Watkins Glen. Wśród głównych nagród czekają 2h jazdy w kapsule Motion Simulation w warszawskim Motorsport Capsule oraz jazda w rzeczywistości rajdowym Peugeotem 206 RC, a dla wszystkich uczestników Motorsport Capsule przygotowało rabaty na swoje usługi. Zapisy na sezon są ciągle otwarte. Więcej informacji na oficjalnej stronie oraz we wpisach pod tagiem.

  Oficjalna strona ACLeague: https://acleague.com.pl
  Sponsor nagród głównych: http://www.mcapsule.pl
  Oficjalny komunikator (Discord): https://discord.gg/XWsd8p7
  ACLeague na Facebooku: https://www.facebook.com/ACLeaguePL
  Grupa ACLeague na Steamie: https://steamcommunity.com/groups/acleaguePL
  Assetto Corsa: https://store.steampowered.com/app/244210/Assetto_Corsa/

  #acleague #simracing #assettocorsa

  źródło: wek.jpg

  •  

   @Plupi: Mimo dwukrotnego rozpoczęcia mojego jedynego pit-stopu skutkującego wyjazdem z pełnym bakiem (jakieś 40L więcej niż miało być) i wypadaniem prawie co okrążenie - udało mi się nie dostać kary i utrzymać drugą pozycję. Całkiem nieźle.

   pokaż spoiler ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @Plupi: Oj było ciężko. Chyba za stary już jestem na 90-minutowe rundy bo pod koniec mogłem jedynie pomarzyć o koncentracji i jakiejkolwiek powtarzalności. Niemniej to pierwszy tak długi wyścig na Nordzie, który ukończyłem, a pomijając ogromną ilość moich błędów, spinów i wyjazdów to nie brakowało ogólnej walki i rywalizacji. Szczególnie pozdrowienia dla @KYCu i Proroka z którymi miałem fajne dłuższe starcia. Pragnąłbym jednak zwrócić uwagę na pana no_durians, który dosyć luźno traktuje zasady panujące w trakcie zabawy. Osobnik ten jadąc Mazdą dosłownie wypchnął mnie z toru, pomimo prostej i zostawionego miejsca na zewnętrznej. Z tego co wiem, nie tylko mnie tak potraktował. Będą zgłoszenia.

   Na Watkins Glen niestety nie zawitam, ale stawię się w gotowości na Monzie bo zapowiada się iście wyborny sezon panie @ACLeague ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @Plupi: gdyby nie ping to bym wystartował (╯︵╰,)

   +: Plupi
  •  

   @Plupi:PRO: Prequali - jestem pierwszy; Quali: również pole position: RACE: i tu zonk. Tuż przed rozpoczęciem wyścigu łapie disconecta. Dołączam na serwer minutę po starcie rozpoczynając przygodę z ostatniego miejsca. Ale duch walki był silny :) Konsekwentnie odrabiam straty, żeby po znakomitej walce z Lucjanem Próchnicą, ukończyć wyścig na drugim miejscu w klasie DTM. Jako ciekawostka - paliwo skończyło mi się 200 metrów przed metą, także finisz pokonałem rozpędem :D Dzięki wszystkim za walkę. Pozdrawiam - Haku

  •  

   Chciałem przeprosić kolegów jadących DTM na Semipro: jadąc Mazdą z trzeciej pozycji na samym początku wyścigu nie byłem zbyt skoncentrowany i popełniłem serię błędów, których efektem była konieczność naprawy. Po wyjeździe z pitu chciałem przebić się z końca stawki do pierwszych dwóch Mazd i niestety z kilkoma osobami doszło do kontaktu, bo czasami jechałem zbyt mało ostrożnie. Mam tylko nadzieję, że nie straciliście przez to pozycji i nie popsułem Wam zbytnio zabawy. Pozdr. no_durians

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Ja pierdole, gość który jedyne co na swoim patronite oferuje to modlitwa i eucharystia za patrona(xD), jako pierwszy osiągnął milion złoty wsparcia xD Jak w tym kraju ma być dobrze.
  #bekazkatoli #bekazpodludzi

  odpowiedzi (88)

 • avatar

  Mieszkam z dwoma różowymi: moja i koleżanka. Jakiś tydzień temu jedna z nich zauważyła że grzejnik w łazience nie działa. Od tej pory obydwie non stop kręcą afera że im jest w łazience zimno, nie mogą wyjść z prysznica, a jedna to nawet się rozchorowala przez to i mam to naprawić bo tak się dłużej nie da żyć. Jedna nakręca druga. Ciekaw jestem ich min kiedy im powiem że ten grzejnik nie działał odkąd tu mieszkamy czyli ponad 2 lata...
  Kto mieszka z kobietami ten się w cyrku nie śmieje
  #logikarozowychpaskow
  pokaż całość

  odpowiedzi (47)

 • avatar

  Dostałem ofertę pracy z Urzędu.
  Godzina 8:30, podjeżdżam pod wskazany adres - mały, troszkę zapuszczony domek (na google maps firma to po prostu ten domek i jakiś gruchot z naklejkami firmy stojący pod domem). Dzwonię do typa, mówię mu, że stoję pod "siedzibą firmy" i wywiązała się taka rozmowa:
  Ja: Dzień dobry, dostałem ofertę pracy w pańskiej firmie i jestem już pod budynkiem. Wyjdzie Pan czy podejść i zadzwonić dzwonkiem, bo wygląda mi to na zwykły, jednorodzinny domek?
  Pracodawca: CZEGO PAN CHCE O TEJ GODZINIE, CO?
  J: Noo przed sekundą panu tłumaczyłem, dostałem ofertę...
  P: Panie, o tej godzinie? Chcesz pan w ogóle pracować?
  J: Oczywiście, że tak. Ale najpierw chciałbym porozmawiać o obowiązkach w tej pracy, zarobkach, godzinach pracy i innych takich rzeczach.
  P: Kurw... Przyjedź Pan o 20 to pomyślimy.

  No cóż, zbliża się 20, powoli czas ruszać do firemki, ciekawe czy zdarzy się coś śmiesznego xD
  pokaż całość

  odpowiedzi (104)

Advertisement