Wpis z mikrobloga

437973,89 - 8,30 = 437965,59

Wiecie co? Pływanie wieczorem i nie zjedzenie kolacji, kiedy planuje się na następny dzień wstawać o 5:30 na bieganie może się skończyć burczeniem w brzuchu gdzieś tak od 3km. XD

Ostatnie bieganie przed Cracovią. Przyjemne 9 stopni, chociaż odczuwalnie chłodniej niż wczoraj. Nad Odrą piękny przedwschód słońca i klimat lekko jak z horroru. Bieg tak na granicy strefy komfortu - bo ani nie było to takie lekkie truchtanie, ani też jakoś szczególnie się nie zmęczyłam. Chociaż tętno zaskakująco niskie. I co ja więcej mogę powiedzieć. Jutro z rana lecę jeszcze tylko trochę popływać, a później jazda na pociąg do Krakowa. ʕʔ

Plan na półmaraton? Przeżyć. XD Pomijając mój wciąż brak formy, to słoneczko ma trochę przygrzać. Dlatego w sumie cieszę się, że biegowa wycieczka krajoznawcza to dla mnie pomysł idealny. ()

137,30 - 8,30 = 129,00

Miłego weekendu Mirki! A wszystkim startującym, przede wszystkim w Cracovii, powodzenia oraz siły w nogach i głowie! ()

#biegajzwykopem #bieganie #kinjabiega

Dystans: 8.30 km
Wertykalnie: 801m(↑429m/↓372m)
Czas: ◷00:52:36
Tempo: 6:20/km
Średnie tętno: 152 bmp

#sztafeta #ruszwroclaw

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

  • 16
@1iostatni: No to sobie przejrzyj moje wpisy tak z okolicy maja. ( ͡º ͜ʖ͡º) Bo na następne takie biegi ja w tym roku bym nie liczyła. :D

mniejszym niz 6.0/km.


I to nie to, że się czepiam (no dobra, czepiam), ale tempo pisze się z dwukropkiem. :P
@elbereth: No ja po Białymstoku biegowo się dość mocno stoczyłam i teraz tak sobie wracam do siebie. XD Oczywiście, wzajemnie powodzenia! ʕʔ
  • 0
@tomekkp: Grudzień nie cały, bo będzie lekka przerwa, a później lecę z przygotowaniami do wiosny. () A plan mam ambitny.
@Kinja: do tej pory byłem na każdej Cracovii, w tym roku musiałem odpuscić, bo forma nie ta, a jak biegać to tylko szybciej niż poprzednio. W każym razie powodzenia!


@MirkobIog: ambitnie - mi każda kolejnacracovia wypada coraz słabiej, ale nie odpuszczę bo biegam od pierwszej edycji – zobaczymy ile wytrzymam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Znowu zapowiadają się upały – bardzo źle… Obym nie zdechł tak jak
@MirkobIog: bo ja sobie biegam dla przyjemności biegania i dla trzymania kilogramów w ryzach, nie mam siły ani głowy ani ochoty do jakichś skomplikowanych treningów. No i poza tym starość nie radość ( ͡º ͜ʖ͡º)