Wpis z mikrobloga

@wuju84 a na czym oglądasz? jeśli jesteś na zewnątrz i jest taka żarówka i słońce to ciężko faktycznie. Jeśli będziesz w pomieszczeniu wtedy sobie odpal :) zdjęcie było robione późnym wieczorem dlatego przestrzeń jest tak a nie inaczej widoczna.
@Zelber cóż.....tak jak wspomniałam wcześniej, ja widzę wiele.

Jak dla mnie fotografia nie tylko opiera się na tym by wszystko było widoczne na zdjęciu. Pozostawia tez wiele do interpretacji dla widza.
@Zelber spox. :)

Wiesz, w tamtym momencie liczyła się chwila. Możliwe ze masz rację co do technicznych aspektów. Aczkolwiek nie miałam akurat w tamtym momencie statywu by móc w pełni wykonać zdjęcie.

I tyle.
@m_czyk1: w sensie, że kilka kolejnych osób wskazuje Ci, co jest nie tak z tym zdjęciem, co można poprawić, a waćpanna zamiast podziękować za porady i wyciągnąć z tego wniosek na przyszłość, żeby poprawić warsztat i robić lepsze zdjęcia - na wszystko wymówka, usprawiedliwienie i przekonanie, że tak ma być i jest dobrze. ¯\_(ツ)_/¯
@Polinik czytaj ze zrozumieniem ;)

Po za tym nie neguje nikogo opinii. Każdy ma prawo wypowiedzi. Ty też i jest luz. Po za tym może to zdjęcie takie miało być? Jak się komuś nie podoba. Okey. Może napisać- nie lubię...nie podoba mi się. Ogólnie słabo.

Wyluzuj. ;)
@m_czyk1: No to Ci napisali, że się nie podoba, jest słabe.
A ja jestem wyluzowany, ani moje zdjęcie nie jest krytykowane, ani ja nie krytykuję, więc nie mam po co być spięty. ¯\_(ツ)_/¯