Wpis z mikrobloga

Miraski, byłem ostatnio na szyndzielni turystycznie i zobaczyłem, że są fajne traski rowerowe. Ostatnio jeździłem trochę po pagorkach ale podejrzewam że taka większą górka to inny lvl.
I tu moje pytanie, czy jeśli mam Meride Matts to połamię ramę i się zabije czy taki rock'n'roll będzie spoko?
I jeszcze drugie pytanie, widziałem że ta trasa nie kończy się pod gondolą. Mocno upierdliwy jest potem powrót do stacji gondolki po zjeździe?

#rower #mtb #enduro
  • 5
@goparys: Rock'n'Rolla, Twistera, Cygankę i Stefankę, czyli trasy zielone i niebieskie, przejedziesz spokojnie na hardtailu, powiedziałbym nawet że lepiej się tam można bawić na HT niż na fullu. Pozostałe trasy też przejedziesz, ale to już nie będzie aż tak fajnie.
Zjeżdżając R'n'R trasę skończysz niedaleko schroniska, skąd kawałek możesz podjechać na Kozią Górę i zjechać Twisterem. Z końca Twistera powrót pod gondolę to jakieś 15-20min jazdy leśnymi drogami i po asfalcie.
@Mortal84: to mam refleks, kurde... przynajmniej chłopaki, którzy już się wypowiedzieli, częściej tu zaglądają ;)
@goparys: jako rzekli wyżej, początkujące i te początkującośrednie spokojnie zjedziesz. Mam hardtaila, jechałam toto rok temu na starym rowerze i było fajnie, chociaż nie jakoś bardzo komfortowo. Jechałam w tym roku na nowym i było milusio. Pierwszy zjazd pewnie będzie ostrożny, ale z każdym kolejnym razem będzie coraz fajniej. Trasa od wyjazdu ze szlaków do