Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Melduję z placu boju. Mapa powiększyła się o lasy i tereny uprawne hrabstw Flint County i Whetstone oraz o słynną Górę Chiliad. Następne w kolejce do zrobienia są te małe wiochy na północ od Los Santos (Red County), wzgórza wokół miasta i dalej zostaje już tylko finalne dopieszczenie szczegółów (już mnie skręca na samą myśl pierdzielenia się z układaniem nadbrzeży wokoło tego pokręconego lotniska San Fierro) i będzie można publikować wersję alfa. Całość prac szacuję na tydzień, góra półtora tygodnia.

  pokaż spoiler Mam nadzieję, iż się wyrobię...


  Porcja screenów z obecnych postępów: https://imgur.com/a/nJqlfId

  #citiesskylines #gtaskylines
  pokaż całość

  odpowiedzi (19)

 • avatar

  Umówiłem się dzisiaj na randke i tak sobie czekam już od 40 minut, a laska nie odpisuje i od godziny nie ma jej na fejsie :) . Ale jest fajnie, jem sernik i pije margarite. Nie warto robić nic kochani...
  #przegryw #podrywajzwykopem #tinder

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (82)

 • avatar

  Z okazji ogromnego postępu w moim życiu jakim jest zmiana pracy na taką gdzie się rozwinę i z pewnością zmienię standard życia robię #rozdajo po pierwszej wypłacie wylosuje przez #mirkorandom Mirka któremu kupię wybrane whisky do 100zl albo jakąś szamke - bo wiadomo „pierwsza wypłatę trzeba przepić hehe”
  Bierze udział każdy co zaplusuje
  #rozdajo #sukces #gownowpis

  pokaż spoiler Zielonki też biorą udział a co mi tam (ʘ‿ʘ)
  pokaż całość

  odpowiedzi (17)