Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
czy uwazacie, ze w powiedzeniu podczas #seks chlopakowi, zeby wzial mnie jak dziwke jest cos zlego xD? on sie obraził i mowi, ze nie spodziewal sie czego takeigo po mnie, a ja sie czuje jak gowno. Chwile o tym pogadalismy, ale on twierdzi, ze nie moze mnie w ten sposob traktowac (a mi chodzilo tylko w lozku, a nie w zyciu xD) Nie wiem co teraz, mi czegos brakuje, ale szanuje tez jego poglady. Nie wiem co robic.

#zwiazki #logikarozowychpaskow czy #logikaniebieskichpaskow ?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 33
czy uwazacie, ze w powiedzeniu podczas #seks chlopakowi, zeby wzial mnie jak dziwke jest cos zlego xD? on sie obraził i mowi, ze nie spodziewal sie czego takeigo po mnie, a ja sie czuje jak gowno. Chwile o tym pogadalismy, ale on twierdzi, ze nie moze mnie w ten sposob traktowac (a mi chodzilo tylko w lozku, a nie w zyciu xD) Nie wiem co teraz, mi czegos brakuje, ale szanuje tez
@AnonimoweMirkoWyznania: No nie wiem, dla wielu kobiet "jak dziwkę", to jest co najwyżej kilka klapsów, lekkie podduszanie czy złapanie za włosy i jazda od tyłu zamiast klasyka. Najlepiej jest, kiedy dziewczyna na co dzień ledwo 1/3 kindybała do buzi bierze, bo dalej nie potrafi, a potem rzuca tekstem, by brać ją jak dziwkę xDDD

Poza tym, mam mały pro tip. Jeżeli chcesz by gość cię wziął jak dziwkę, to się tak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania: ogolnie popieram @bezbekpol: jesli czegos konkretnego chcesz to mu to w seksie pokaz a nie powiedz - bedzie mu łatwiej zlapac rytm jesli nie mial wcześniej do czynienia z takimi zachciankami partnerki.
Zaloz taka bielizne co to wstyd w sklepie kupować i zajmij sie nim jak uwazasz, powinien zaskoczyć. A jak nie zaskoczy bo sie wstydzi, ma jakies blokady przed puszczeniem hamulcow no to trudno, szkoda chlopa