•  
  S........7

  +25

  #szykotym87 <-- Po więcej #wybierzjedna #ladnapani #chudapani #szczuplapani #nogi #pytanie #nsfw #ankieta

  Zabawa: #wybierzjedna Zasady:

  pokaż spoiler Zasady są proste: Jest zdjęcie dwóch lub więcej kobiet i musisz wybrać, z którą uprawiać seks. Nie ma odpowiedzi, że obie/wszystkie albo odstępujesz. Zasady i założenia są takie, że jesteś do tego zmuszony. Panie na zdjęciach numerujemy od lewej do prawej i od góry do dołu, jeśli takie będzie ułożenie na zdjęciu. Wybieramy tylko na podstawie zdjęcia z wpisu. W przypadku dwóch pytań, traktujcie je (każde pytanie) jak osobne ankiety/posty. Zachęcam do komentarza, dlaczego akurat tą, a nie inną :D


  Mój wybór:

  pokaż spoiler 2, ma najbardziej suczą i jednocześnie w miare ładną twarz. Chociaż zastanawiałem się też nad 5, ale ona to raczej do ostrego sexu, do sponiewierania, lania, poniżania itp.

  źródło: rPKsJuCSPuqhId0QRdypWU9v0gxqN7NUIYJFJtesUtA.jpg 18+

  Jesteś zmuszony uprawiać z którąś seks. Którą wybierasz?

  • 107 głosów (32.72%)
   1
  • 58 głosów (17.74%)
   2
  • 30 głosów (9.17%)
   3
  • 65 głosów (19.88%)
   4
  • 67 głosów (20.49%)
   5
  •  
   S........7

   0

   @Szykotym87: Piszcie w komentarzach dlaczego akurat tą, a nie inną :D

  •  

   @Szykotym87:

   źródło: uuuu-trudne-pytanie.jpg

   +: S........7, Zygfryt_Janik +10 innych
  •  
   M........6

   +1

   @Szykotym87: 3 ejst fajna, nie dosc ze ciemna opalenizna to jeszcze duże bombki :)

   +: S........7
  •  

   Komentarz usunięty przez autora

   +: S........7
  •  

   @Szykotym87: trudny wybór. Dodatkowo trudniejszy, bo dałeś słabe zdjęcie. Niska rozdzielczość, różnie pokazane (np. u 1 nie widać cycków).

   Kategorie według priorytetów.

   Cycki:
   Ze zdjęcia 3 ma najładniejsze (takie pełne). Ale nie widać jakie ma 1, wydawać się może, że w miarę duże, ale nie widać sutków, więc nie wiadomo. Ale zaryzykowałbym, że drugie miejsce. Potem 5, małe ale nadal ładne. 2 i 4 słabe (no może 4 minimalnie lepsze, bo sterczące).
   3 > 1 (?) >> 5 >>> 4 > 2

   Twarze:
   1 karyńska. 4 słodka. 5 wyuzdana, delikatna i subtelna. 2 sukowata. 5 słaba murzyńska zdziwiona. Do tego każda trochę sukowata. Pomiędzy 1, 4, 5 trudny wybór. Zależy od nastroju czy karyńska czy słodka czy wyuzdana. Ale minimalnie wygrywa 5 (długa twarz), a potem 1 i zostaje 4. Dużo dalej 2. Na końcu 3 bardzo słaba.
   5 > 1 > 4 >> 2 >>> 3

   Całe ciało, talia, postawa:
   5 smukła, chuda, długie i chude nogi. 1 trochę gruba, szczególnie uda i ramiona (trochę babochłop), ale ogólnie ładne ciało. 2 wysoka i chuda. 4 chuda, ale niestety grube uda. 3 nie widać dobrze, ale słaba murzyńska postawa.
   5 >> 1 >> 2 >> 4 >>> 3

   Włosy:
   Trudny wybór pomiędzy 1 i 5. 1 ma ładne blond loki. 5 ma długie jasne, wpadające w różowy, ale na końcu trochę posiepane. Resztą słabo widać, ale i tak wolę jasne. 4 ładne czarne, trochę pofalowane. 2 ciemne, nie wiadomo, chyba proste. 3 brzydkie brązowe proste druty.
   1 > 5 >> 4 >> 2 >>> 3

   Oczy:
   Niestety nie widać kolorów, będę oceniał głównie kontur. 4 ładnie kąciki do góry. 1 ładnie typowo karyńsko. 2 trochę słabiej od 1, ale nadal ładnie karyńsko, trochę styl azjatycki. 5 ładne, ale szkoda, że smutno kąciki do dołu. I na końcu nasza murzynka 3 ze zdziwioną twarzą i oczami.
   4 > 1 >> 2 >> 5 >> 3

   Tyłek:
   Tyłek nie jest dla mnie aż tak ważny. Ale też ocenię. 4 ma ładny, jędrny, okrągły. 1 ma ładny duży okrągły (ale niestety też jest przy kości - jednak nie rozważam tutaj tej kategorii, było wyżej). W 3 nie widać dobrze, ale podejrzewam, że duży (typowo murzyńskie). 2 ma płaski, ale jeszcze jako tako. 5 płaski i wklęśnięty.
   4 > 1 >>> 3 >>> 2 >> 5

   Bonus, paznokcie.
   Chyba tylko 1 ma pomalowane, i to na czerwono. Reszta nie (na pewno nie 3, 4, 5, nie wiem jak z 2, ale może też nie).

   Podsumowując.

   Według kategorii wychodzi mi.
   Najwięcej razy zwyciężyła 5.
   Ale średnio, patrząc na priorytety i różnice pomiędzy ocenami w danych kategoriach zwycięża 1.

   1 to taki standardowy strzał w karynę. Chociaż nie wiadomo co z cyckami. 5 jest ciekawa i wszystko wiadomo (ładne małe cycki, ale słaby tyłek), subtelny styl. Trudny wybór.

   Na raz 1, na więcej 5. Zasady sugerują, że na raz, więc 1.

   Podsumowując:
   1 > 5 >> 4 >> 2 >>> 3

   +: S........7, Kaktus80 +3 innych
  •  
   S........7

   0

   @mk321: Wow! No i to jest odpowiedź. Bardzo fajnie to rozpisałeś i super, że wziąłeś pod uwagę włosy, dla mnie to też ważne. Ale nie zgadzam się co do opisu twarzy, jaka tam 4 słodka... W kategoriach słodkości, to raczej najbardziej się zbliża 2.

  •  

   @mk321: mistrzowska analiza!

   +: S........7, othelo