Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Ogółem w #pracbaza #it mam ogarniętych ludzi, ale zdarzy się czasem taki dzban, że witki opadają. Mamy panią sprzątaczkę, która zajmuje się dwa razy dziennie przestrzenią wspólną, tj. kuchnią, koszami na śmieci. Ładuje zmywarkę, ogarnia, potem wyjmuje, wynosi śmieci. Dzisiaj było sporo kartonów. Wbijam do kuchni, oczywiście „dzień dobry” do pani sprzątaczki (co też jest niestety rzadkie). Widzę, że się siłuje z kartonami, bo nieporęczne, źle złożone. Pani zakłopotana prosi o pomoc - żeby jej podać róg kartonu, coby sobie mogła lepiej chwycić. No to bez wahania pomagam, pani dziękuje i wychodzi, tyle. A znajomy pod nosem „no pewnie, najlepiej ich wyręczać... to jest jej praca”. Osłupiałam. Serio? XD taka zwykła bezinteresowna, nie wymagająca wysiłku pomoc jest uwłaczająca? Ludzi poznaje się po tym jacy są dla osób, które uważają za „gorsze”. Pracowałam w gastro 1,5roku i plułam do burgerów ludziom, którzy wykłócali się o 2zł i traktowali mnie jak śmiecia (tak naprawdę nie plułam). Laska, która rozbicie przez siebie piwa skwitowała słowami „hehe ups, to teraz dostanę drugie?”. Normalna ludzka skrucha każe chociaż przeprosić, bo w dużym ruchu narobiła mi roboty, ludzie deptali tą kałużę nie patrząc pod nogi xD to moja praca, wiem, ale jakoś jak wyślesz maila za późno i wstrzymujesz czyjąś pracę to przepraszasz albo podeślesz linka ze stack overflow koledze, mimo że to jego praca. Trochę się odpaliłam tymi flashbackami z gastro, wiem. Ale uważam, że każdy powinien czegoś takiego doświadczyć, jeśli sam nie umie dojrzeć do uprzejmości #zalesie pokaż całość

  odpowiedzi (66)

 • avatar

  Kazdemu ktos polubi ten wpis zadam pytanie xd

  #gownowpis #glupiewykopowezabawy

  odpowiedzi (100)

 • avatar

  jak #rozowepaski i wszelkiego rodzaju lunatykujące normictwo może powtarzać, że kobiety mają tak samo ciężko w życiu jak mężczyźni i też muszą się starać o seks XDDD to jest kurwa kpina XDD

  poczytajcie tutaj. laska jednego dnia potrafiła dać się wyruchać 5 typom, liczba jej partnerów jest trzycyfrowa, w większości wystarczyło, że powiedziała wprost, że chce się ruchać. robiła to w pracy, w przebieralniach, pod sklepami, no wszędzie. w 9/10 przypadkach dostawała to czego chce.

  przecież to nieosiągalne dla 99,99% mężczyzn. i potem się pustaki dziwią dlaczego jak kobieta ma wielu partnerów to jest puszczalska, a jak facet ma wiele partnerek to jest chadem. no kurwa, dlatego. że kobieta nie musi nic żeby mieć seks, a facet jednak musi się nagimastykować a i tak nie zawsze się uda.

  https://www.wykop.pl/link/4652947/ama-z-nimfomanka/

  a potem taki lunatykujący różowy powie, że jak to nie masz nikogo, wystarczy wyjść do ludzi XDD no jak masz pochwę to wystarczy.

  #przegryw #stulejacontent #seks #zwiazki #logikarozowychpaskow
  pokaż całość

  odpowiedzi (131)