Wpis z mikrobloga

@goldboy: jestem ciekaw czy jkm zgodziłby się z tym, że w powietrzu jest wiele zanieczyszczeń pochodzących ze spalania. Bo on twardo się upiera, że smog = smoke + fog, a że mgły nie ma, to to nie jest smog. Taką ma logikę, żadnych skrótów myślowych, nawet jakbyś powiedział że zjeby palą gównem w piecach, to on powie że kał się nie pali i co najwyżej ludzie wrzucają do pieca plastik i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Instynkt: Przecież dokładnie tak jest w jego ukochanych, wolnorynkowych Stanach. Ludzie wyjeżdżają samochodami ze swoich garaży prosto do garażu w pracy, a potem może raz na jakiś czas do garażu w jakimś centrum handlowym. Nikt normalny nie chodzi po ulicy.
@klush: już ci tłumacze jak to jest z tymi bardziej ogarniętymi wyborcami Korwina. Ja osobiście uważam że Korwin ma trochę madrosci, ale jego główną siłą jest fakt zrzesza libertarian w największą prawicową partie polityczną w Polsce. Ludziom takim jak ja chodzi o pewien kierunek. Jeśli poparcie urosło by mu do uznajmy 30% śmiało możemy liczyć na otwarcie nowych partii, których program będzie liberalny jak Korwina z pewnymi różnicami. Aktualnie w Polsce