Wpis z mikrobloga

#nintendoswitch #zelda

Uffff... wreszcie ukończyłem tą Zeldę. Pokonałem każdy dungeon, ukończyłem Trial of the Sword oraz Champions Ballad i zebrałem ponad 200 Koroków i muszę powiedzieć że jest to dla mnie najlepsza Zelda od czasów Wind Waker. Jest naprawdę genialna. Kiedy ją ukończyłem doświadczyłem tego tak zwanego "growego kaca" i mam wrażenie że nie zagram już w nic tak dobrego przez bardzo długi czas. Miałem to samo po Wiedźminie 3 i MGS V: TFP.

Jestem teraz bardzo ciekaw w jakim kierunku pójdzie teraz ta seria. Jeśli kolejna gra jeszcze bardziej ulepszy i doszlifuje tą nową formułę i będzie ona jeszcze lepsza niż BoTW, to nie mogę już się doczekać ( )
  • 11
@Grzolsat: @xerror: Nintendo kupiłam w dniu premiery tak samo jak i Zelda, a przeszłam całkiem niedawno, również pokonując wszystko, tak gra jest naprawdę super. Chyba a jedyną z nielicznych gdzie aż tak się postarali o każdy mały detal, niby nawet nieistotny, a zaskakuje bardzo. Jest w co tam grać i z pewnością przebija u mnie wiedźmina oraz poprzednie moje ulubione gry do których miałam sentyment z dzieciństwa. Jakby to ode
@xerror Jest genialna, ale nie jest idealna. Zawodzi pod kilkoma względami, jak na przykład bestiariuszem. Jak dla mnie, za często walczyłem z tym samym zestawem bokoblinów i Lizardfosów. Rozumiem że przez system rozpadających się broni trzeba było umieścić humanoidalnych przeciwników posługujących się bronią białą aby miało się zawsze czym walczyć, ale przez i tak ograniczony ekwipunek który miałem już zapełniony najlepszymi mieczami nie musiałem już aż tak często na nich polować aby
Jedyna gra dla której warto mieć switcha, bo reszta gier na te platformę to bardziej jak gry na telefon a nie pełnoprawne tytuły


@Tymariel Tu się akurat nie zgodzę. Fakt, w Nintendo Shop jest masa gównianych gier które nie są warte zakupu, ale siła Switcha opiera się na tym, co nie miało WiiU: wsparcie innych deweloperów. Na Switcha przeportowano Skyrima, Dooma, L.A. Noire, Dragon Ball Xenoverse 2 i wiele innych. Nawet inne
Jedyna gra dla której warto mieć switcha, bo reszta gier na te platformę to bardziej jak gry na telefon a nie pełnoprawne tytuły


@Tymariel: Duży wybór nie jest czymś złym, tych naprawdę słabych tytułów nie jest dużo. Dla każdego coś miłego. Muszę się powstrzymywać przed zakupem kolejnych gier żeby nie robić sobie kupki wstydu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xerror: a ja powiem, że mnie nie porwała. Zdecydowanie nie jara mnie taki poziom otwartości świata. Jeżeli lubisz sobie sam tworzyć przygody to super. Inaczej tylko odbijasz się od grupy mobów albo #!$%@?, że jesteś w Shrine i akurat skończyły Ci się strzały bez których nie przejdziesz dalej. Więc wracasz do grupy mobów, farmisz strzały i wracasz. Pograłem z 20h, do żadnego z większych bossów nie dotarłem. Tyle dobrze, że gra