Wpis z mikrobloga

Manipulatorzy z neuropy nakręcili naiwnych wykopków manipulacją lewicowych mediów i polityków, tak jak treser nakręca małpy w cyrku do wykonywania na zawołanie cyrkowych sztuczek. Temat już się powoli zamyka, ale pojawiło się fajne podsumowanie, gdzie (chcąc nie chcąc, ale raczej jednak chcąc) Otoka-Frąckiewicz jak rozumiem stara się wejść w rolę, czy też narrację, jaką narzuciły lewicowe media i skonfrontować ją z panem Michalkiewiczem.

Nie przypisując sobie z tej racji jakichś specjalnych rozumowych zdolności, stwierdzam, że oczywiście miałem rację komentując sprawę w tym miejscu (nieduża ściana tekstu). I jak wspomniałem, to nie z powodu jakichś ponadprzeciętnych zdolności czy czegoś, a jedynie dlatego że rozumiem słowo mówione i pisane, no i znałem treść wypowiedzi. Tylko tyle. No ale po co czytać czy wysłuchać, skoro wystarczy nagłówek, opis, no i fajrant, co nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) A i jeszcze w komentarzach zgraja neuropków się porozpisywała, z zuchwałą ale jakże pustą pewnością siebie, robiąc za przedłużenie narracji-manipulacji mediów lewicowych, a skoro neuropki coś tak pisały, to znaczy że to na pewno prawda! W końcu oni są tacy prawdomówni, czyż nie? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Miłego oglądania.

#michalkiewicz #bekazlewactwa #4konserwy i jeszcze jako bonus tag #polityka, acz zaznaczę raz jeszcze, że tag dodany pomimo że w znalezisku-manipulacji krytykującym pana Michalkiewicza na ten temat, tego tagu nie było, pomimo zgłoszenia, no ale sami wiecie jak jest.
MattJedi - Manipulatorzy z neuropy nakręcili naiwnych wykopków manipulacją lewicowych...