Wpis z mikrobloga

Tego to ja się #!$%@? nie spodziewałem, magicala czeka teraz długa przerwa, rehabilitacja i podejrzewam, że zmarszczki na psychice w obawie przed kolejnym złamaniem zostaną mu w głowie na długo.

Żeby tego było mało to został upokorzony, a Marcin mówiąc że to konfliktu nie rozwiązuje jeszcze bardziej go ośmieszył.
Złamany palec i dwa lata na słuchawce to nic przy połamaniu w trzy sekundy przez największego wroga, współczuje - serio.

Najgorszemu wrogowi bym czegoś takiego nie życzył, leżysz połamany na oddziale podczas gdy cały internet na czele z wrogiem się z Ciebie śmieje - trzymaj się Daniel.

Takie wnioski na gorąco..
#danielmagical #patostreamy #rafonix #famemma
  • 10
Karma wróciła za to co się działo na streamach i za żerowanie na własnej matce. Podczas rehabilitacji wódki nie będzie mógł pić więc będzie stypa.
@kebabinho_shoty: Moim zdaniem nie można za bardzo przypisać tego zwycięstwa Rafonixowi. Fakt, według zasad wygrał, ale Daniel po prostu nie miał szczęścia, źle uderzył i piszczel poszedł. Przy takiej kontuzji myślę, że raczej odpuści już walki w Fame MMA, jakkolwiek #!$%@? one były xD