Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki potraktujcie ten post poważnie. Czytam Was i udzielam porad ale teraz sam potrzebuje pomocy.
Macie jakieś specyfiki z apteki które pomogą mi na stres? Szukam takiego który mnie rozluźni, mój umysł, który sie czymś stresuje od dwóch miesięcy, organizm już jest mega osłabiony.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: A tak poważniej jeszcze, i dosyć niekonwencjonalnie:

1. kup sobie Ashwagandhe i rożeniec górski, będziesz regularnie brał powinno pomóc na stres i zbić poziom kortyzolu z czasem.
2. 1-3 w tygodniu możesz brać jakieś benzodiazepiny w odpowiednich dawkach, jeżeli masz duży problem ze stresem. To niestety na receptę, ale nie trudno dostać jak się postarasz. Ew GBL 1-3 w tyg. Nie częściej, to działa tylko doraźnie nie długofalowo.
3. Możesz
@AnonimoweMirkoWyznania: Spróbuj olejek CBD tylko musisz brać regularnie, mi ciśnienie zeszło tak zauważalnie po około 2 tygodniach, no i nie myślisz o głupotach. buteleczka kosztuje coś ok 35euro starczy na prawie miesiąc. Poźniej odstawiłem ale mam zamiar kuracje zrobić sobie tak na 2-3mce zwłaszcza na zimę się przyda