Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam problem Mirki. Jestem studentem, mam dziewczynę w innym mieście. Po pijaku ostatnio całowałem się z inną. Wiem, że źle zrobiłem, wiem, że mnie zjecie w komentarzach, ale ludzie popełniają błędy. Bardzo chciałbym odzyskać moja dziewczynę, ale postawiła takie warunki, że sam już nie wiem co myśleć. Początkowo zażądała żebym rzucił studia i przeniósł się do miejscowości, w której ona się uczy i poszedł do pracy. Później wymyśliła, że mogę zostać na mojej uczelni pod warunkiem, że ani jednej nocy nie spędzę w akademiku. Jest to dla mnie dramat, bo nie mam pieniędzy na mieszkanie, nie mam jak tego zrobić, nie chce jej tracić, ale warunki, które przedstawiła są absurdalnie trudne do wykonania... Nie wiem co robić dalej...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania W takim wypadku nie pozostaje ci nic innego jak zmienić dziewczynę. No niestety braku kasy na mieszkanie aby nie mieszkać w akademiku nie prseskoczysz. Gdyby ona się sprowadziła do twojego miałaś. To w dwie osoby to dużo łatwiej kawalerkę wynająć cxy coś takiego.