Wpis z mikrobloga

Witam ( ͡° ͜ʖ ͡°) na wykopie jestem już od dłuższego czasu ale z mirco mało korzystałem.
Postanowiłem napisać na mirco ( może bana nie dostane:)) propozycje wymiany umiejętności - bezpłatnie tzw. #skilltrade pozytywna akcja:)

Dotyczy tylko Wrocławia #wroclaw

W zamian za lekcje języka angielskiego oferuje lekcje tańca #bachata. Wymiana umiejętności - bezpłatnie tzn. wymiennie godzina tańca za godzinę języka angielskiego.

Co to jest Bachata ? -> https://youtu.be/iCVQmEeBfbU

Podobny film jak to wygląda na zajęciach we Wrocławiu: -> https://youtu.be/uvQOvK9m1zo

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nad czym chciałbym pracować na korepetycjach ?
Chciałbym ogólnie odświeżyć #angielski z zakresu komunikacji. Z biegiem czasu nie korzystając z języka trochę zapomniałem.
Na jakim poziomie jest mój angielski?
Zacząłbym od podstaw dla przypomnienia i ocenienia ile jeszcze pamiętam. Trudno mi teraz powiedzieć jaki poziom, hmm spotkanie organizacyjne najwięcej nam powie.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Organizacja - godziny to kwestia dogadania (spotkanie organizacyjne). Wymiana 1h za 1h to przykładowa propozycja i nie koniecznie musi być 2h w jeden dzień.
Zajęcia indywidualne, wymiana umiejętności miedzy nami tzn. Ze swojej strony nauczę tańczyć Bachate od podstaw w zamian za "refresh'a" z angielskiego.
Proponuje spotkanie organizacyjne gdzie ustalimy szczegóły (godziny, zakres itd.) Na spotkaniu przedstawię mój "plan" nauczania tańca i odpowiem na pytania.

Szczegóły na priv ( ͡° ͜ʖ ͡°)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szkoła w której uczyłem się tańca:
LaRosaNegra.Wroclaw

Wymiana ( #skilltrade ) umiejętności prywatne - bezpłatne. Dotyczy tylko Wrocławia #wroclaw i głównie w stronę korepetytorki (ʘʘ)

Pozdrawiam wszystkich z wykopu :) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ps. Jak tu woła się ludzi co interesują się tematem ? Dodałem hasz tagi ale czy robię to dobrze ? ( _)

#taniec #bachata #angielski #naukatanca #korepetycje #wroclaw #wymianaumiejetnosci
  • 5
@franzie: wcześniej napisałem "...Dotyczy tylko Wrocławia #wroclaw i głównie w stronę korepetytorki(ʘʘ) ..." konfiguracja ON/ONA czyli Ja Mirek (ON) nauczy tańca Mirabelkę (ONA) w zamian za ang.

Trudno uczyć takiego tańca w konfiguracji ON/ON ( ͡º ͜ʖ͡º) hehe.
Kiedyś była propozycja nauki pary (dlatego napisałem głównie/opcja), pani chciała z mężem tańczyć w zamian za korki z angielskiego.
@ernix: Jak La Rosa Negra to mogę polecić Mireczka, jak dodatkowo chodził do Marty to gorąco polecałbym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To jest dosyć seksualny taniec ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@franzie: Jak to często mówią instruktorzy na warsztatach sensual not sexual ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡
@Daroo1: Data startu mojego kursu: 10/2013 który prowadziła Marta do czasu urlopu macierzyńskiego.
Dziękuję za dobre słowo polecenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)