Wpis z mikrobloga

@dwapalcewnatalce: to chyba całkiem ok. U mnie jest 145 koni, ale 2 litrowy benzynowy. O ile wiem, że na poczatku przyśpieszenie benzyna spokojnie łyknie diesla na pierwszym fragmencie dystansu, to chyba diesel nadrabia na wyższych biegach momentem obrotowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po ile stoją samochody który masz?
@dwapalcewnatalce: nie kieruję. O ile w VB 2.0 przekraczałem ~205kmh na gps, a na liczniku dobijałem do ~215 (w VA to przy 180 licznikowych jechałem ledwo 155 na gps XD)
Tak w Alfie licznik pokazuje to samo co gps (-1/2kmh) i max co wycisnąłem to było jakieś 215, a niby vmax jest ponad 230kmh. nie wiem czy bym do tylu dobił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@hpiotrekh: pomijając ze alfa jest do dupy, i niemieckie najlepsze :D - to jechałem wtedy z kumplem vectra i nubira który miał jakies urzadzenie, pokazywało na telefonie czas 0-100, aktualna prędkość etc. Prędkość była raczej realna, a pasek ma 9/10 lat. Jechałem 190 to z kumplem zmierzyliśmy, i zgadzało się. A 18/21 letnia nubira i vectra to blat był nie dokładny
pomijając ze alfa jest do dupy, i niemieckie najlepsze :D


@dwapalcewnatalce: #czarnolisto instant xD

a tak szczerze to kumpel kiedyś miał tego paska w miarę nowego. Klamki pozdzierane z tego gumowanego czegos xD

Teraz inny znajomy sobie kupił, pewnie wersja jakas słaba, ale w środku wygląda mega biednie.
Ogólnie tych B6 to bym za darmo nie chciał xD b7,b8 już jak najbardziej są wyględne i do brania