Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@defoxe: Witam

Wyjaśnij mi proszę, jak "ona" skoro ma "penisa".

Otóż jest to bardzo proste ja jako osoba chcąca osiągnąć w przyszłości sukces uczę się zwracać,akceptować,tolerować oraz rozumieć inne osoby to jakimi są,czują się czy chociażby to w jaki sposób o sobie myślą dlatego moją myślą zawsze gdy zobaczę "kobietę" z penisem bez wogóle odrobiny zawachania zwrócę się jak do kobiety nie jak do przebierańca czy dziwoląga dlatego zawsze gdy to
proste ja jako osoba chcąca osiągnąć w przyszłości sukces uczę się zwracać,akceptować,tolerować


Obawiam się, że do tego czasu UE się posypie, więc możesz nie mieć okazji na zrobienie kariery.

Z fizycznego punktu widzenia oczywiście mamy tu do czyniania z "mężczyzną"


No to jest facetem. Rozumiem, że coś z głową nie tak i chce być kobietą ale jest facetem...

Czy powinniśmy wmawiać jej naszą wersję rzeczywistości tylko po to aby zmusić ją do
@defoxe: > Obawiam się, że do tego czasu UE się posypie, więc możesz nie mieć okazji na zrobienie kariery.
Nie jestem fanem UE uważam to za twór dobry(swoim zamysłem)ale zniszczony od środka

No to jest facetem. Rozumiem, że coś z głową nie tak i chce być kobietą ale jest facetem...

Dla osoby tak to widzącej jak najbardziej (chociaż zamiast chce być kobietą to jest kobietą jednak się #!$%@?ło i urodziła się
Nie jestem fanem UE uważam to za twór dobry(swoim zamysłem)ale zniszczony od środka


A co dobrego jest w lobbingu?


jednak się #!$%@?ło i urodziła się z penisem)


@dzikiwonsz121: To ja bym jednak się skłaniał do zaklasyfikowania takiego przypadku jako chorego a nie normalnego jak to chcą niektórzy.

Nie Nie Nie to kobiety z penisem mają penisa a kobiety bez penisa mają pochwę


@dzikiwonsz121: Jedyny znany mi kobiecy "penis" to łechtaczka.
@defoxe: >A co dobrego jest w lobbingu? Bo na tym polegało założenie UE i do czego doprowadziło widzimy

Przepraszam za nie doprecyzowanie chodziło mi o officjalne założenia współpracę,pomaganie mniej rozwinięty krajom chociaż w drobny sposób nadrobienie potęgi reszty

To ja bym jednak się skłaniał do zaklasyfikowania takiego przypadku jako chorego a nie normalnego jak to chcą

Choroba to moim zdaniem za mocne określenie aczkolwiek pod względem medycznym można by to w