Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Część wam!

  Znalazłem 50 zł w drodze do #praca . Banknot leżał na ulicy. Właściwie to frunął w moją stronę jak by szukał nowego właściciela.

  Podniosłem, otworzyłem portfel i tak sobie pomyślałem, że w sumie taka kwota nie robi mi większej różnicy (choć nie mówię, że to jest mało, bo nie jest), ale może ktoś teraz ma przez tą zgubę większego stresa.

  Więc postanowiłem, że chociaż raz w życiu będę uczciwy i zrobię coś dobrego dla świata bo przeczytałem w internecie, że DOBRO wysłane bezinteresownie do innych powraca.

  Tak więc jak ktoś zgubił to wystarczy że poda mi tylko numer jaki był na banknocie i od razu odsyłam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #zguba #pieniadze #praca #niebieskiepaski #rozowepaski #pytanie
  pokaż całość

  odpowiedzi (41)

 • avatar

  Udało się! Po 40h na SORze przyjęli mnie na oddział. Jutro w końcu zaczną się badania na serio. Na pierwszy rzut rozszerzona morfologia i tomografia. Potem pewnie gastro i kolonoskopia.

  Wyniki do tej pory z tego co się dowiedziałem:

  USG mało miarodajne - jest czegoś dużo, wygląda jak, ale cholera wie, choć na niekorzyść wpływa, że są to zmiany lite a nie wodne

  RTG klatki piersiowej czyste

  Morfologia - wyników nie widziałem, ale widział je ordynator SOR , którym okazał się być znajomy ojca (a że mamy mało popularne nazwisko to skojarzył i zapamiętał). Wyniki w normie, czyli generalnie organy działają.

  Innych badań nie miałem, więcej jutro. Teraz rozkoszuję się wygodnym łóżkiem w dwuosobowej sali z widokiem na Cerkiew i wybieg miśków z ZOO. Jestem pozytywnie zaskoczony dobrym wykończeniem szpitala, bo obawiałem się, że będzie sieczka jak w innym starym budynku na Narutowicza, gdzie rodziła się moja córka (do tej pory mam dreszcze jak przypomnę sobie ten odpadający tynk i sypiące się ściany.

  Niestety tutaj w szpitalu nie będzie możliwe ewentualne leczenie, więc sondujemy już Banacha i Wieliszew "w razie w".

  W poprzednim wpisie nie zrobiłem komentarza "do wołania" bo nie sądziłem, że wzbudzę takie zainteresowanie, a zawołanie tylko piszących i proszących w komentarzach i prv z komórki będzie dość uciążliwe, witam więc teraz wszystkich opisujących i komentujących. Jak ktoś będzie chciał znać dalsze relacje niech plusuje komentarz "do wołania". Jak ktoś się poczuje urażony wołaniem - sorry nie miałem jak inaczej tego ogarnąć.

  DZIEKUJĘ TEŻ JESZCZE RAZ ZA CAŁE WSPARCIE OD WAS! Fajnie jest wiedzieć, że ktoś prawie zupełnie anonimowy życzy co zdrowia od tak - z dobroci serca, bo jest się kumplem lub kumpelą z portalu że śmiesznymi obrazkami.

  #zdrowie #rak #nowotwory
  pokaż całość

  odpowiedzi (113)

 • avatar

  Co do tego wpisu, właśnie wróciłem do domu i wreszcie mogę powiedzieć wszystko co wiem. Całość była zakładem z niedawno poznaną koleżanką. Dziękuję wszystkim plusującym, zrobiliście mi przyszły piątek. XD
  Reszta w komentarzu.
  #logikarozowychpaskow #zarzutka #heheszki pokaż całość

  odpowiedzi (369)