Wpis z mikrobloga

@Michu94: jeszczę mogę podpowiedzieć, że w okolicy: Góra Tianmen - spoko, Park avatara - spoko, szklany most - przereklamowane. Już lepsza ekspozycja jest w tianmen jak się idzie tymi małymi szklanymi ścieżkami.
via Android
  • 1
@masterix doświadczam uroków Chin ( ͡° ͜ʖ ͡°) jestem w trasie po Chinach i następną celem są góry Tianmen
@mayek oczywiście również świeci słońce, po prostu takie uroki jesieni w Syczuanie, wysokie zamglenie. Oczywiście smog jest nieodzownym elementem chińskich miast, ale jeszcze nie nastąpiło wystarczające ochłodzenie, stąd jakość powietrza jest jeszcze w porządku
doświadczam uroków Chin ( ͡° ͜ʖ ͡°) jestem w trasie po Chinach i następną celem są góry Tianmen


@Michu94: zazdro i powodzenia, jakbyś coś wrzucał jeszcze z podróży to możesz mnie wołać
via Android
  • 1
@dudi-dudi jestem na wymianie w Chinach i udało nam się wynegocjować na uczelni 2 tygodnie nieobecności. Podróż oczywiście po studentcku, po taniości. Bilety lotnicze odpadają. Koszty związane z transportem między miastami i noclegi ok. 5k CNY (~2,5k PLN). Plus należy doliczyć jedzenie (akurat w Chinach bardzo tanio, nawet jak dla Polaków), bilety i przejazdy w obrębie miasta i do atrakcji. Na szczęście udało nam się nawiązać znajomości z odpowiednimi osobami na uczelni