•  

Jak nie zostałem milionerem...
    A Wy często dostajecie takie propozycje? Czy w Polsce takie przekręty są możliwe?
    #bank #pytanie #pytaniedoeksperta #prawo

Pewien zmarły obywatel twojego kraju, miał stały depozyt w moim banku w 2013 roku, o wartości 4.500.000 dolarów (cztery miliony, pięćset tysięcy dolarów amerykańskich), termin tej umowy depozytowej upłynął 22 stycznia 2019 roku. Niestety Peter był jednym z ofiar śmiertelnych w katastrofie trzęsienia ziemi w Sierpniu 25 2016 w środkowych Włoszech, która zabiła ponad 247 osób. Był we Włoszech w podróży służbowej i tak właśnie spotkał swój koniec. Moje kierownictwo banku jeszcze nie wie o jego śmierci, wiedziałem o tym, ponieważ był moim przyjacielem, a ja jestem jego doradcą. Peter nie wspomniał o Next of Kin / Heir, kiedy konto zostało otwarte, a on nie był żonaty i nie ma dzieci. W zeszłym tygodniu mój zarząd banku poprosił Piotra o instrukcje dotyczące tego, co zrobić z jego funduszami, aby odnowić umowę. Wiem, że tak się stanie i dlatego szukałem sposobu, aby poradzić sobie z tą sytuacją, ponieważ jeśli moi dyrektorzy banków dowiedzą się, że Peter nie żyje i nie mają żadnego następcy, wezmą fundusze na ich osobisty użytek, więc nie chcę, aby tak się stało.
    Właśnie dlatego, gdy zobaczyłem twoje nazwisko, byłem szczęśliwy i teraz szukam twojej współpracy, aby przedstawić ci konto jako Następna z Kin / Heir, ponieważ masz takie samo nazwisko z nim i moja kwatera główna banku wyda ci się konto do ciebie. Nie ma ryzyka; transakcja zostanie wykonana na podstawie zgodnego z prawem porozumienia, które ochroni Cię przed jakimkolwiek naruszeniem prawa.
    Lepiej, żebyśmy żądali pieniędzy, niż pozwalają na to Dyrektorzy Banku, są już bogaci. Nie jestem chciwą osobą, więc sugeruję, abyśmy podzielili fundusze równe 50/50% na obie strony, mój udział pomoże mi założyć własną firmę, która była moim marzeniem. Daj mi znać na ten temat i proszę traktuj tę informację jako ŚCIŚLE TAJNE. Przeanalizujemy szczegóły, gdy otrzymam twoją pilną odpowiedź ściśle przez mój osobisty adres e-mail.

+: Cronox