Wpis z mikrobloga

Ale akcja u mnie na wsi. Mój znajomy bierze ślub ze swoim różowym za tydzień z którym ma dziecko. Ona była na panieńskim, nie odbierał telefonu, zdenerwował się, pojechał tam. Nakrył ją jak się bolcowała z jakimś przypadkowym czipindelsem. W szale nayebał ją później druchny i inne postronne osoby. I teraz jak zawsze jest jego wina bo wpadł w szał i zrobił imbe. Rodzina mu mówi by wybaczył że względu na dziecko a on jest teraz zrozpaczony bo nawet nie jest pewny czy ono jest jego. Oczywiście różowej się upiekło, bo panieński był i nie powinien nawet tam przychodzić. Po niej to pewnie spłynie jak szambo do rowu a w głowie kumpla zostanie to na wiele lat. I weźcie nie mówcie że typowa locha nie ma łatwiej w życiu nawet łamiąc wszelkie zasady.

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #gownowpis
  • 38
I teraz jak zawsze jest jego wina bo wpadł w szał i zrobił imbe


@spectre99kdmg: no bo gosc pelna patologia i nawet nie ma czemu tu zaprzeczac.
Laska dziwka, to jasna sprawa, ale rzucanie sie na ludzmi z piesciami to tez normalne nie jest.
Powinien od razu zakoczyc znajomosc, a nie burde robic i bic postronnych i niewinnych ludzi.

druchny

To jest gdzieś w USA?


@slako: w Polsce od dawna
@spectre99kdmg: nie jestem za przemocą, nigdy kobiety nie uderzyłem. Natomiast przez ostatni rok jak czytam wpisy o zdradach lub słyszę historie irl to myślę że słowa "babie trzeba #!$%@?ć z rana tak żeby do wieczora pamiętała mają sens" równie dobrze tyczy się to mężczyzn ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@spectre99kdmg: Nieźle się dobrali. Obstawiam, że ona to typowa Karyna skoro bolcowała się na panieńskim i ogólnie ciążą, a on to typowy Sebix skoro #!$%@?ł tam wszystkich. Jeśli tak to wcale mi ich nie żal. Jeśli gościu jest normalny to proponuje ze ślubem sie wstrzymac i testy DNA zrobić. Jeśli dziecko nie jego to problem rozwiązany, a jeśli jego to i tak ślubu brać nie musi bo w sumie po co..
@spectre99kdmg: bzdura, jak bedzie o tym myslal to z nim to zostanie.
gdyby im wszystkim nie #!$%@? to by sie poczul ponizony a tak zachowal sie w porzadku wobec siebie.

oczywiscie nadal jest ponizony bo zostal z niczym ale nie jest w grupie tych najgorszych ktorzy nie zrobili z tym nic. takich jak on sa miliony
@spectre99kdmg:

gówniak przed ślubem
wychodzę zaraz za mąż - czas się nabić na przypadkowego bolca w otoczeniu koleżanek
co tu sie dzieje - ja nie wytrzymie - musze zaczac #!$%@? po ryjach malzonke i jej kolezanki
ale chopie o co ci chodzi - melanz je poniosl, nic sie nei stao, slub masz zara

przeciez to są jakieś zwierzęta
@spectre99kdmg: Panny robią na panieńskim dokładnie to co kawalerowie na kawalerskim - nie byłem jeszcze na kawalerskim gdzie pan młody nie zdradził Panny - czy to myślą, uczynkiem czy zaniedbaniem. Po drugie taka nasza #!$%@? natura.
@bartja

nie byłem jeszcze na kawalerskim gdzie pan młody nie zdradził Panny - czy to myślą, uczynkiem czy zaniedbaniem.


Ciekawa sprawa, bo ja byłem na 12 wieczorach kawalerskich i oprócz tańczenia z innymi dziewczynami żaden młody nic z innymi dziewczynami nie robił. Szczerze to nawet niektórzy bardziej się pilnowali niż podczas wyjścia z kumplami na miasto.
@agaja:

Laska dziwka, to jasna sprawa, ale rzucanie sie na ludzmi z piesciami to tez normalne nie jest.

Powinien od razu zakoczyc znajomosc, a nie burde robic i bic postronnych i niewinnych ludzi


No tak od tak sobie zakonczy znajmosc z kobieta ktora kochal i ma z nia dziecko za ktore bedzie musial placic alimenty 26lat. Nie no spoko nic sie nie stalo. Moze nastepna sie nie bedzie #!$%@?.
@agaja:
cd. Wiesz ze za slub i wesele juz musieli grubo zaplacic. Pomysl co bys zrobila w takiej sytuacji jesli bys np. wziela na siebie kredyt na te wesele a twoj facet by cie zdradzil tyg. przed weselem??
@kooliber: no na pewno po pierwsze bym nie brała kredytu na wesele..
Po drugie - zdrada kilka dni przed ślubem dla mnie przekreśla temat ślubu.
No w życiu. Kilka dni po niej miałabym odbierac przysięgę wierności i uczciwości? Dobre sobie.
To nie jest tak, że w porządku trzeba być tylko po ślubie - przysięga małżeńska to werbalizacja zobowiazan podjetych juz wczesniej.

A akurat "bo zaplacone" i "bo co ludzie powiedzą "
@kooliber: szczerze, to nie znam nikogo, kto bral na wesele kredyt. Przecież to głupota totalna ¯\(ツ)_/¯ ja rozumiem kredyt na mieszkanie, ale na imprezę? Nie stać mnie, to nie robie.

No ja bym na pewno ślubu nie brała kilka dni po tym, jak nie narzeczony zdradził. W życiu.
U nas tydzień przed slubem placilismy tylko zaliczkę za sale. Plus kiecka, garnitur.
Reszta wszystko po. Wiec kosztu znikome do tych za
Nie chodzi tu o amerykanskie druhny, co ubieraja te same kiecki i stoja rzadkiem za oltarzem, ale o drużbow i drużki ;)


@agaja: u nas druhny ubierają te same sukienki i stoją właśnie w rządku/kolumnie przed ołtarzem.
Przynajmniej tak mi się wydaje, myślałem że tak w całej Polsce jest, a się okazuje że to hamerykański zwyczaj xd