Wpis z mikrobloga

@Devcio: ok widzę, że materiał jest tak wypchany sarkazmem, że wycieka bokiem xD

Szanuje.

mnie to nie ruszyło, widziałem Black Bullet, Hellsinga i czytałem np mangę Agame ga Kill więc gore mnie nie zbił z nóg, za to główna postać powinna być bardziej jak Doomslayer, mniej mówiąca, bardziej dopakowana. Tak brutalna, że naprawdę zbijałaby z tropu czy jest dobra czy zła.
No ale to moje zdanie xD
@Devcio: o matko naczelny hejter fandomu Gigguk znalazł sobie 2 SAO, żal, goblin slejer to dobry przeciętniak fantasty, jak ktoś szuka katharsis to pewnie niech szuka dalej, ale wychodzi wciąż tyle razy gorszych tytułów, ale hejt leje się tylko na te popularne za to, że nie są wybitne, cały ten film sprowadza się do; "ta seria nie jest zgodna z moimi oczekiwaniami REEE", zbrzydł mi Gikkuk już dawno, ale brzydzę się
@MiQ27: nie znam żadnego materiału źródłowego, ale da się to oglądać.

@Agnaktor: Tak, dokładnie ten sam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Black Clover troszkę się jednak zmieniło od początkowych krzyków, jest ich jakby mniej.

@Garindor: Zacytuję @Naxster

ok widzę, że materiał jest tak wypchany sarkazmem, że wycieka bokiem xD
wypchany sarkazmem


@Devcio: tak jest wypchany np. gdy żartuje, że wadą jest, ze nie każdy może utożsamić się z bohaterem, i że to źle że seria nie jest isekajem, ale wg mnie mówi serio mówiąc, ze twórcy poszli za daleko, no ale niech każdy interpretuje jak uważa
@Garindor: Dude... #!$%@? poważnie obejrzyj CAŁY materiał. Albo najpierw zagotuj sobie bigosu, nie wiem oddaj krew czy coś. To jest bardzo bardzo wyraźna satyra i sarkazm. Na sam koniec, samiutki jest nawet panel "nie nie jesteś teen edgelordem jeżeli ci się podoba i nie jesteś szpeszjal snowlakiem jeżeli uważasz, że to przesada".
Cały fragment z sao to właśnie wyśmianie, że nie ma anime dla każdego a celując w jak najszerszy gust
da się to oglądać.


@Devcio: owszem, da się. Tylko że GS nie porwał mnie ani bohaterami, ani fabułą, a spory kawałek mangi potrafię wchłonąć sporo szybciej niż trwa jego ekranizacja. Więc wolę moje skromne zasoby wolnego czasu przeznaczyć na coś innego.
Jak tak się zastanowić, to w tym sezonie oglądam tylko Overslime'a ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MiQ27: Mi się tam jeszcze jakoś nie chce przechodzić na medium papierowe, Overlorda nie umiem skończyć a co dopiero jakbym miał śledzić perę tytułów, ew. szukać ukończonych :P
To mogą być śmieszne 2 sezony Overslim'a ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Naxster #!$%@?, dude, twoja satyra i sarkazm są tylko częścią tego nagrania (tak od 5;25), chyba że twierdzisz, że tak na prawdę chwalił też przeciętne cgi tej serii i słabe ujęcia z boku. Tak, koniec końców napisał, że nie uważa cie za śmiecia jak lubisz tą serię, ale wcześniej wylicza co uznaje za jej wady, a na koniec heheszkuje, jakie jeszcze wady dałyby serii większą popularność- zmiana w isekaja o nastolatku w