Wpis z mikrobloga

Siema! Mam sprawę. W sumie właśnie po to założyłem konto na wykopie, no ale na początku nie wiedziałem jak wykop działa, myślałem że spalę temat (XD), i że się nie dowiem. Nie wiedziałem wtedy jeszcze, że na wypoku powstaje miliard gównianych wpisów dziennie... ale ja nie o tym chciałem.

Swego czasu, jak jeszcze oglądałem telewizję, to jak wydawało mi się że na Discovery, ale zapewne było to Animal Planet, był puszczany regularnie, między programami, taki klip z wilkami. Szukam go, i jak się okazuje, jeśli zerkniecie na filmik z YT który załączam, to nie tylko ja. A właściwie to szukałem, bo odpuściłem już dawno temu szukanie go w internecie. No nie ma go. A próbowałem wielokrotnie i nie były to próby 5-minutowe, trochę grzebałem za tym.

Klip trwał nie pamiętam czy 30 sekund, czy 2 i pół minuty. W każdym razie polegał na tym, że przez las biegły wilki, bodaj w zwolnionym tempie, a w tle leciała piosenka zespołu Animals - "Don't let me be Misunderstood" (leci w filmiku który załączam), albo jej cover, bo tak piszą w komentarzach do tego filmu na YT.

Oprócz tego były inny/e klipy tego rodzaju. Ja pamiętam tylko jeden, z tą samą piosenką, ale ten był z Lwami gdzieś na pustyni, ale ten mnie nie interesuje. Wg komentarzy z YT było ich więcej, ale moim zdaniem to bzdura, ew. w Polsce były puszczane inne niż w innych krajach.

No to co? Proszę Was o #wykopefekt . Chyba mogę, po tych trzech latkach, poprosić wypok o pomoc w takiej sprawie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#szukam #wilki #film #theanimals