Wpis z mikrobloga

Witam. Jest to mój pierwszy wpis, a sam jestem na tym portalu nowy.
Już dawno poznałem taką rzecz jak #rozwojosobisty i jestem świadomy tego, że moje dzisiejsze wybory będą miały odzwierciedlenie na wygląd całego mojego życia. Niestety olewałem sobie tę sprawę myśląc, że jeszcze mam czas, jeszcze zdążę wziąć się w garść, bo mam przecież przed sobą 3.5 roku studiów, a to dużo czasu.
Ostatnio zdałem sobie sprawę, że jeden rok już minął, za dwa będę już pisał pracę inżynierską, a ja jestem nadal w tym samym miejscu, w którym stałem przed dwoma laty. Nie opanowałem żadnej nowej umiejętności ani języka, zebrane oszczędności (niewielkie, ale jednak) zaczęły szybko topnieć, a wszystko dookoła idzie naprzód.
Udowodnione jest, że w dążeniu do celu pomaga dzielenie się samym faktem, jak i postępami, z innymi ludźmi.

Dlatego też postanowiłem wziąć się w garść i podzielić tym na serwisie internetowym wykop.
Oczekujcie wpisów relacjonujących moje postępy. Podzielcie się w komentarzach jak to wygląda u was. Zmagacie się z prokrastynacją? Czujecie, że marnujecie czas? Może macie ciekawe pomysły aby sobie z tym poradzić?
Pozdrawiam wszystkich :)

#prokrastynacja #studia #marnowanieczasu
  • 3