Wpis z mikrobloga

Tak czytam niektóre dyskusje na wykopie, na temat zarobków... i mi przykro, że jestem takim przegrywem, że wykładacz towaru w ikei narzeka na zarobki, o których mogę pomarzyć.
Napewno nikt tu nie zarabia mniej niż ja, pewnie kilka osób by się tylko roześmiało gdyby usłyszało jaki mam zakres obowiązków i ile za to dostaję.
Czasem się zastanawiam czy te płace to prawda, czy serio nikt oprócz mnie nie pracuje za grosze.
Teraz już się nie dziwię, dlaczego mój pracodawca się obraził, gdy się postanowiłam zwolnić.
#przegryw #gownowpis #pracbaza
  • 27
@InsertPPL: @nairoht: w sumie to trochę pocieszające, że ten czas nie był tak calkiem zmarnowany, jednak zarobki nie byly adekwatne do obowiązków i narzuconej presji moim zdaniem. Praca wymagająca konkretnych umiejętności.
@jezynica: Na instagramie panuje kult fit ciała, a na Wykopie wysokich zarobków ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie daj sobie wyprać mózgu czyimś internetowym wizerunkiem, bo po pierwsze, w dużej części nie jest prawdziwy, a po drugie nie jest reprezentatywny. Wiele osób zarabia tyle co Ty, a nawet mniej, po prostu nie jest to powód do chwalenia się, więc mało kto o tym mówi.