Wpis z mikrobloga

Pytanie do "normalnych" normików. Hipotetyczna sytuacja... Jak poczujecie gdy idąc z waszą używaną kobietą mijacie jej exbolca i słyszycie jego myśli "hehe, bolcowałem twoją starą przed twoim ślubem lamusie"?? I kto tu jest większy #przegryw? Ja czy ty i twoja panna z milionem na cipomierzu? A może bawiliście się jej przebiegiem i udajesz, że masz nówkę nieśmiganą? Ha?
#normictwo #stulejacontent #tfnogf #zwiazki
Pobierz V.....s - Pytanie do "normalnych" normików. Hipotetyczna sytuacja... Jak poczujecie g...
źródło: comment_3p22L7EJ8ODsG0Yy1wWbxPfDTGFUAWWV.jpg
  • 33
@Kashhh: zastanawiaja, zastanawiaja. Jedyna roznica jest taka, ze normik bedzie z bardzo doswiadczona dziewczyna z wygody i dla seksu, ale nic powazniejszego z nia nie zamierza. Ja z dziewczyna ktora miala > 6 partnerow, powaznego zwiazku nie stworze i tyle. To jest pragmatyzm, bo jezeli rozowa daje dupy na prawo i lewo „dla zabawy” to rownie dobrze bedzie to robic po slubie. Jest to za duze ryzyko zeby angazowac w to
@Vixenss: ale op nie pisał o różowej która daje dupy na prawo i na lewo tylko o takiej co miała jednego (może więcej ale różnica jest znaczna). Prawie każdy/każda z nas bedzie mieć w życiu więcej niż jednego partnera i nikt z tego draki nie robi
@Kashhh: i dochodzisz wlasnie do fundamentalnego problemu tagu #przegryw Wyobraz sobie ze urodzilas sie niskim, brzydkim facetem z introwertycznym i aspolecznym charakterem. Ty tego nie zrozumiem bo jestes dziewczyna, ale facet z takimi cechami na serio ma problem zeby kogokolwiek sobie znalezc. A on nie chce byle kogo, bo nie chce sie czuc gorzej ze wzgledu na doswiadczenie seksualne, wiec szuka dziewicy. Dziewicy sobie tez nie znajdzie bo albo dziewczyna jest
@Kashhh: Nie słyszałem jeszcze o takich. Za to znam masę normalnych dziewczyn, które wręcz na plus liczą jakieś seksualne CV u faceta. Poza tym ja się nie licytuję, ja po prostu mówię jak to działa na emocje.
@Antiselfist: ja to bym chciała żeby moj facet miał najmniej przeszłości seksualnej jak to możliwe akurat , chce być ta jedyna i najlepsza ,tak by było najlepiej ale bez sensu stawiać to za wymaganie. Sa ważniejsze rzeczy do brania pod uwagę.
@Antiselfist: @Kashhh: bo liczba partnerow seksualnych u mezcyzn =\= liczbie partnerow seksualnych u kobiet.

Mezczyzna ktory ma duzy „przebieg” ma na tyle wysoka wartosc ze wiele kobiet mu sie oddaje. Innymi slowy musi byc to osoba dobrze wygladajaca, pewna siebie, zarobiona itp. Czyli liczba partnerek jest uzalezniona od pozytywnxyh cech faceta.
U kobiet jest odwrotnie. Kobieta wystarczy ze wyrazi chec do seksu i znajdzie w kilka minut dziesiatki facetow gotowych