•  

  Za nami już 2 kolejka Najlepszej Ligi Świata. Niestety, nasza ukochana stacja pod patronatem ojca dyrektora dobrodzieja Solorza zaserwowała nam do obejrzenia tylko 2 mecze, na których to głównie skupię się w podsumowaniu. Tak więc bez zbędnego plasowania, zaczynamy.

  Na pierwszy ogień dostaliśmy starcie absolutnie na szczycie - w Szczecinie gospodarze mierzyli się z wicemistrzem Polski - ZAKSĄ. Obie drużyny wypełnione gwiazdami jak Wielki Obłok Magellana, nic dziwnego więc że czekaliśmy na zacięty, pięciosetowy bój, czyż nie? Otóż niedoczekanie kurwa nasze. Nasze oczekiwania mogliśmy włożyć do garnka, dołożyć do nich bigosu i zamieszać zakutym łbem. Gdyby Radostin Stojczew wiedział jak będzie wyglądać ten mecz, osobiście zajarałby szluga pod czujnikiem dymu przed jego rozpoczęciem. Pierwszy set dosyć wyrównany. Stocznia miała szanse wyjść na prowadzenie, ale Łukasz Żygadło zaczął wykorzystywać swoje lewe skrzydło częściej niż Jospeh Fritzl swoją córkę. Koziołkowi w końcówce zachowali jednak więcej zimnej krwi i wygrali pierwszą odsłonę. Druga odsłona spotkania wyglądała jak wspólna inba plemion Tutsi i Hutu. Stocznia była Tutsi. Po przypierdoleniu sobie kotwicą w potylice kamraci z dzielnym kapitanem Gogolem na czele nawiązali bardziej zaciętą walkę w trzecim secie. Irański Szejk Al'Zygad ah'Lo przerzucił się z lewego skrzydła na prawe, gdzie Bartosz Kurek nakurwiał jak ćma w lampę. Z drugiej strony zaś wetował mu najpiękniejszy Łukasz Kaczmarek. W końcówce jednak ambasador marki Monte dostał od Sama Deroo dwie czapy, które było słychać w Pruszczu Gdańskim. Tak jak w pierwszej partii, końcówkę wygrała drużyna z Kędzierzyna. Ogółem brawa dla całego zespołu z Opolszczyzny, nawet Paweł Zatroski dzisiaj potrafił ustawić się w obronie. A Stocznia jak narazie zwodowała Titanica. Chuj a nie hit.

  Późnym wieczorem przenieśliśmy się na Podkarpacie, gdzie drużyna TRENERA TYSIĄCLECIA ANDRZEJA KOWALA podejmowała u siebie siatkarzy ze stolicy pod wodzą śmiesznego Francuzika w pedalskiej fryzurze. Resovia, mocno wzmocniona transferami Schulza, Miki, Smitha, Shojiego, Redwitza, Szerszenia i Rafała pierdolonego Buszka. postawiła akademikom wysoko poprzeczkę. Żartowałem kurwa. Pierwszy set to pokaz ogólnej miernoty zespołu w pasiakach. Kwolek na zmianę z Vigrassem tańczyli z przyjmującymi Resovi taniec rodem z Błękitnej Ostrygi (Harris ty kurwo jebana). W drugim secie za to podopieczni ANDRZEJA KOWALA odskoczyli na kilka punktów, ale w końcówce sypaczom pasów objawił się chyba sam Król Sanjaya z Lehji który powiedział im że Rafał Buszek to potomek Lehitów i trzeba mu wystawiać piłki. Ja pierdolę no brak mi słów. Trzecią partię udało się wygrać Klubie Przyjaciół Myszki Miki, głównie dzięki dobrej postawie głównego mózgu bandy. W ostatniej partii akademicy uciekli, wilcy dogonili, Araujo bawił się w przeprowadzanie nalotu dywanowego, Schulz który w końcu zastąpił ryżego nie chciał być gorszy, ale na koniec i tak akademicy wywieźli 3 punkty z Rzeszowa. Brawa dla całego zespołu z Warszawy, a w szczególności dla wyżej wymienionego Brazylijczyka, Kwolka i Brizzarda. MVP zasłużenie został wybrany Rafał Buszek.

  Reszty spotkań nie widziałem, nie wypowiem się więcej. Dobranoc.
  #siatkowka #plusliga #sport #blog

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Poszedłem na chwilę się położyć
  Wstałem i myślałem że już po 12 w nocy XD
  Wystraszony patrzę a tu nie ma 19:00

  A teraz Słucham jakiejś budowy AU AUUUUU
  https://youtu.be/fCbaKnTLqf8

  Pojebane to ale śmieje się z tych przerywników typu "zaprawaaa na dziąsłachhhhh" XD

  Dzisiaj Naturalne Piwo z Podlasia Zaścianki "Karabela" 87/100

  + No pifffko z podlasia
  + Jakiś prawie wiking zmieczem na etykiecie
  + Kurde naprawdę dobra AIPA
  + Czuć chemiele cytrusowee
  + Dość Mocna choć nie psująca aromatów piwa
  + Ładnie pachnie
  + Dobrze wchodzi ciepłe
  + Na podlasiu łatwo dostępne XD
  + 6,2%%%

  - Etykieta może trochę odstraszać potencjalnych klientów
  - Prawie 7zł

  Ej jak DLA mnie to dobra AIPA
  Fajne połączenie między słodyczami cytrusami a goryczką
  Dla mnie pycha, ale niech zmienią grafika, bo tu etykieta jakby w powepoint robiona...
  Czy piwo warte 7zł?
  hmm myślę że może w sumie i tak, ale chciałbym żeby każde tego typu było za 2,50zł XDDD

  Wiele osób pisze w komentarzach, czemu pije ciepłe... że to chujowo smakuje ciepłe
  Otóż dlatego że piwa w temperaturze trochę wyższej niż pokojowej pije się po to, aby uwolnić aromaty i cały ten smak.
  Jak piwo wypijesz bardzo zimne, to zabije prawie cały smak browarka, dlatego też dobrze wchodzą zimne piwa i są do siebie podobne takie jak Tyskie, Warka, Żywiec itp... Po co producent zaleca je chłodzić? Po co na żywcu na naklejce masz ten niebieski znaczek że "schłodzone" No po to żeby nie było czuć całego tego gówna i mokrego kartonu XD

  Ja nie mówię że to złe czy coś, bo sam lubię pić takie zimne piwka. XD
  Ale jak wydaje czasem więcej hajsu na piwko lepszej jakości to nie chcę, aby zimno zabiło jego smak i wszystkie aromaty z nim związane... Czasem nawet przelewam do szklanki, ale w sumie to daje tylko to że przed łykiem czuje jego zapach, także nie wiem czy jest to super potrzebne. Nie wiem nie jestem ekspertem

  DO JUTERRRA

  #100browarowchallenge #pokazmorde #pijzwykopem
  pokaż całość

  odpowiedzi (39)

 • avatar

  Chyba w końcu udało mi się stworzyć system walki o którym zawsze marzyłem
  #unity3d #gamedev

  GFY

  odpowiedzi (30)

 • avatar

  Jak sądzicie, ile razy można prosić Zbigniewa Ziobrę o przekazanie Marszałkowi Sejmu wniosków o uchylenie immunitetów posłom Kaczyńskiemu, Schetynie i posłance Kopacz? My po dwóch razach powiedzieliśmy pas i złożyliśmy do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa niedopełnienia obowiązków przez Zbigniewa Ziobrę.

  Więcej: https://siecobywatelska.pl/z-prokuratorem-generalnym-do-trzech-razy-sztuka/

  Poprzedni wpis: https://www.wykop.pl/wpis/31292755/immunitety-od-ponad-pol-roku-czekamy-na-rozpoznani/
  #watchdogpolska #prawo #prawodoinformacji #niebojsiepytania #ciagniemywladzezajezyk #duda #komorowski #ziobro
  pokaż całość

  odpowiedzi (69)