Wpis z mikrobloga

Czaicie? Cheaterzy w #gtaonline mogą cię zabijać nawet w Single Player. Super zabezpieczenia Rockstar.
Dowody: https://www.twitch.tv/videos/323338087?t=44m44s
Możliwe, że po wyjściu z GTA:Online gra nie zamyka nasłuchiwania na porcie otwartym na potrzeby sesji multiplayer. IP się nie zmieniło więc... można wysyłać różne pakieciki na ten port
Pobierz Qrix - Czaicie? Cheaterzy w #gtaonline mogą cię zabijać nawet w Single Player. Super ...
źródło: comment_lb68JoMMqTQogfJmNLj2V69WuAbVqP6N.jpg
  • 16
@Qrix: Tak więc ja sam szczerze i samolubnie powiedziałem że jeśli dostane jakieś gówno od modderów czyt. 250+ lvl albo inne niechciane dziadostwo i wyłapie bana,kolejnego konta już nie kupie.
Możliwe, że po wyjściu z GTA:Online gra nie zamyka nasłuchiwania na porcie otwartym na potrzeby sesji multiplayer. IP się nie zmieniło więc... można wysyłać różne pakieciki na ten port


@Qrix: też tak myślałem ale na reddicie krąży opinia że cheater musi znać jedynie twoje social club ID. Więc nawet VPN nie pomoże. Po prostu czekasz aż się cheater znudzi

wyskakuje mi takie okienko

@BomberCwelx9: to okienko wyskakuje z automatu jak
@Qrix: ktoś w to jeszcze gra w ogóle?? Kupiłem ta grę z myślą o online ale tam się grać nie da xD wszedłem a tam latające motocykle i inne gówna. Trzeba kupę hajsu tam wydać żeby cokolwiek zrobić.