Wpis z mikrobloga

@n1troo jak na to patrzę to mnie korci, żeby wrócić do Tarkova, pytanie tylko czy warto? Bo bugi, które były obecne miesiąc temu skutecznie mnie zniechęciły (°°
@Szarlej47 gra randomowo mi crashowała, a do tego często bugowały mi się sloty w plecakach, które są niby puste ale nie mogłem tam nic włożyć w trakcie rajdu
@Kubuni: @Szarlej47: gram już chyba miecha i bardzo podoba mi się. Pamiętam mój pierwszy wystrzał ten zajebisty dźwięk i dymek z lufy. Po tym FPSie to już żadne inne nie są interesujące.

Co do bugów to przy takim projekcie muszą być.
Ta gra jest tworzona od nowa a nie tak jak te wszystkie COD czy Battlefieldy na bazie infrastruktury sieciowej która od lat stosowana i udoskonalana tylko modele postaci wymieniają
@Szarlej47: bo jest świetna! Ja tak samo opowiadam ludziom, a oni tego nie czują xD
Na początku było bardzo ciężko bo ginąłem co chwilę i to mnie irytowało, ale potem jakoś przeszło mi i nawet jak padnę z dobrym sprzętem to jakoś nie mocno żal bo wiem ze zaraz kogoś ubije i wezmę to co on ma.
Także jak byś chciał coś pograć pisz na discord: nitroo#9897
@n1troo: Ja tą grę uwielbiam i nienawidzę jej jednocześnie. Uwielbiam za klimat i pomysł, nienawidzę za frustrację, bo nie kończę niemal żadnego rajdu, ślizgam się na granicy bankructwa, nie dałem rady odblokować żadnego tradera na poziom wyżej... Dramat.
@nerkin ttka zlote naboie ubezpieczasz i biegasz po faktorce na golasa, w box trzymasz tylko factory key i apteczke samochodowa w razie gsyby ktos cie mocno pokaral a ty go zabiles i zeby zdarzyć coś z niego zdjac musisz wpierw sam uleczyc sie