Wpis z mikrobloga

@ShadyTalezz: każdy mój poranek to była katorga dopóki nie odkryłem jednego sprytnego triku [ZOBACZ JAKIEGO]
Kładę drugi telefon z głośnym budzikiem daleko od łóżka zawsze w to samo miejsce przy drzwiach, tak ze musze wstac z lozka zeby go wyłączyć. Potem ide zrobic siku, rozciagam sie, pije kawe, ubieram, w miedzyczasie przegladam mirko przez co trace czas ale i tak nie jest najgorzej bo przynajmniej wstaje zawsze tak jak zaplanowalem i
@PeterFile: rano sie nie myje bo mylem sie przed spaniem, tylko zęby przed samym wyjsciem bo zawsze bylo cos wazniejszego do zrobienia na komorce ()
W sumie caly wolny czas spedzam z telefonem. Kupielm sobie telewizor uzywany dwa tygodnie temu i jak na razie obejrzalem 3 programy razem moze z poltorej godziny xD
@Naturmensch: gorzej jak potrafi się wstać z łózka, wyłączyć ten budzik, obudzić się o 11 zamiast 7(lub wcześniej jak zadzwoni telefon) i nie pamiętać, że się to łóżko opuściło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale ta niechęć do wstawania to mnie jednak w życiu mocno zmotywowała, bo sobie nie wyobrażałam wielu lat wstawania o nieludzkiej dla mnie porze, co oznacza przed 9.
@Naturmensch:

rano sie nie myje bo mylem sie przed spaniem, tylko zęby przed samym wyjsciem bo zawsze bylo cos wazniejszego do zrobienia na komorce ()

A zębów czemu nie myjesz przed spaniem?
@JohnRandom: wlasnie dlatego wazna jest rozgrzewka, rozbudzenie sie xD przed wlaściwym wstaniem do drugiego budzika. Najpierw alarm cichy spokojny z łagodnie rosnącą głośnością jakiejś spokojnej melodii na ustawiony na np 5:57. 6:00 wiadomości w Radiowej Trójce z apki, mózgowi wraca zainteresowanie rzeczywistością, pierwsza najcięższa senność już minęła. 6:08 budzik na drugiej komórce. No i najlepiej spać powyżej 6 godzin optymalnie 8 ale różnie to bywa w kazdym razue taki system budzenia