Gorące dyskusje ostatnie 12h

Siema jestem Kamil od urodzenia poruszam się na wózku czyli mam swój samochód od urodzenia i chciałem się pochwalić bo od pewnego czasu są wielkie postępy w rehabilitacji i nad sobą czyli stoję jak czegoś trzymam lub zrobię sześć kroków po piwo jeszcze nie dojdę ale trening czy mistrza i piszę to jeszcze z jednego powodu lubię motywować ludzi i może kogoś zmotywuje do lepszej pracy nad sobą tak że miłego piona i powodzenia we wszystkich planach i marzeniach. pokaż całość

odpowiedzi (154)

Oto fotografia Hanny Stilley Gorby, kobiety urodzonej w roku ...1746. Nie istnieje fotografia przedstawiająca osobę, która urodziłaby się wcześniej od niej. Wyobraźcie sobie, że kobieta z fotografii urodziła się w czasie, gdy w Polsce panował August III Sas, gdy żyli jeszcze David Hume, Immanuel Kant. Gdy miała lat 14, na tron carski w Rosji wstępowała Katarzyna II. Gdy miała lat 30, powstawały Stany Zjednoczone Ameryki. Kobieta, która była starsza od Johanna Wolfganga von Goethego i była rówieśniczką Tadeusza Kościuszki.
    #fotografia #historiajednejfotografii #historia #ciekawostki #gruparatowaniapoziomu #qualitycontent
    pokaż całość

odpowiedzi (44)

Pytanie do palaczy, tzn chciałam napisać śmierdzieli. Dlaczego lubicie śmierdzieć? Smrodzić dookoła siebie, smrodzić innym, zasmradzać przedmioty i rzeczy dookoła siebie, oraz żyć w tym cuchnącym świecie? To takie fajne cuchnąć i gnić od środka?
    #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #papierosy

odpowiedzi (154)