Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
I cyk wchodzi kolejna fotka z cyklu #codziennezdjeciekzkgop

Tym razem mamy Bytom, ul Powstańców Warszawskich i tramwaj linii nr 49 relacji Plac Sikorskiego - Stroszek Zajezdnia (7,30 km) który zjeżdza z ulicy Moniuszki i kieruje się w stronę przystanku "Urząd Miasta"

#slask #bytom #tramwaje #tramwajeslaskie #kzkgop #komunikacjamiejska
Pobierz sylwke3100 - I cyk wchodzi kolejna fotka z cyklu #codziennezdjeciekzkgop

Tym razem m...
źródło: comment_IqwBuxlBFqO4UGX5yHLY1ZTulzcx2ctk.jpg
  • 21
@sylwke3100: "Uwielbiam" Bytom i Zabrze że względu na te ich za wąskie ulice i tramwaje po nich kursujące. Ewidentnie ktoś jak planował miasto (jeżeli plan jakiś kiedyś był) tego nie przemyślał.
@sylwke3100: to nie Moniuszki tylko Sądowa


@imo0mfg: Dzięki ale już poprawić nie mogę( ͡° ʖ̯ ͡°)

@sylwke3100: ten tramwaj między tymi kamienicami wyglada jak fotomontaż


@lajsta77: Raczej efekt psseudo hdr tak psuje

@sylwke3100: No miasta były budowane "na już" albo poprzez wchłanianie wsi wokół. To się nie mogło udać


@Svoboda: Śródmieście Bytomia to chyba raczej nie na już

@PatologiiZew: #!$%@?ło mi
@sylwke3100: jesteś kobuchem ze tak podrozujesz komunikacja w rozne strony? :D


@AchtKommaAcht: Nie, fanatykiem KM. Trochę GOPu objeździłem. W najdziwniejszym miejscu to byłem w pod zbiornikiem Dzierźno Duże w Pyskowicach. Moja trasa wyglądała Tak -> 91 na Bytom -> 20 na Pyskowice i potem jakiś śmieszny mikrobusik co jedzie w kierunku Łabęd. Zbiornik strasznie dziki.
@sylwke3100: nic innego nie jeździ z Pyskowic przez Dzierżno na Łabędy, więc nie ma innej opcji ;)


@chrup: I tak najlepsze bo ledwo na niego zdążyłem a potem chyba ponad godzina czekania + jeszcze dojazd autobusem 20 do Bytomia to dopiero mogło by być ciekawe.