•  

  Odnośnie ustawy o kosmoporcie:

  Kosmoport wyposażony w moduł przemysłowy pozwoli na rafinację cennych pierwiastków z asteroid takich jak złoto, srebro, platyna, silikon oraz wielu innych. Statkami transportowo-górniczymi będzie można przewozić zasoby z asteroid do kosmoportu. Mimo poniesionych kosztów na ten projekt zyski wielokrotnie przekroczą wydatki, co pozwoli na pozyskanie zasobów na nowe projekty oraz inwestycje, a także na programy rozwoju społeczności.

  Dzięki zastosowaniu fuzyjnych reaktorów wodorowych paliwo do statków będzie można pobierać bezpośrednio z asteroid, zmniejszy to koszty oraz zwiększy zasięg lotów kosmicznych.

  Zdobyte minerały pozwolą na zwiększenie produkcji kosmicznej oraz zmniejszenie jej kosztów przy jednoczesnym zwiększeniu wpływów do budżetu.

  Platforma militarna o której tak głośno w głównej mierze ma służyć do ochrony stacji przed asteroidami oraz śmieciami kosmicznymi, które krążą na takiej samej orbicie okołoziemskiej co kosmodrom, byłoby szkoda stracić stację za 4000 miliardów, w przypadku uderzenia jakiejś mniejszej asteroidy albo większego kosmicznego odpadu w reaktor stacji, prawda?

  Wybierz optymistyczną przyszłość ludzkości, wybierz rozwój, wybierz TPL.

  #mirkouniverse #technokratycznapartialudzkosci #tpl

  źródło: kosmodrom.jpg

  +: Or3z, P.......z +4 innych

Gorące dyskusje ostatnie 12h