Wpis z mikrobloga

Czy zdarzyło ci się kierować samochodem będąc pod wpływem alkoholu? Nie pytam o sytuacje typu - nie wiem, bo może rano jeszcze coś było. Pytam o sytuacje, gdy było pewne, że jesteś pijany/pijana, bo przed chwilą mniejszą lub większą było pite.

#samochody #motoryzacja #prawojazdy #kierowcy #brd
źródło: comment_JjaIIj3VeqEredm8P50PPF9LDWnVDXWS.jpg

Czy zdarzyło ci się kierować samochodem będąc pod wpływem alkoholu?

  • Nie, nigdy. 76.6% (111)
  • Tak, dawniej niż rok temu 13.1% (19)
  • Tak, w przeciągu ostatniego roku. 5.5% (8)
  • Tak, w przeciągu ostatniego miesiąca. 2.1% (3)
  • Tak, w przeciągu ostatniego tygodnia. 2.8% (4)

Oddanych głosów: 145

  • 18
@pogop: Nie, ale szczerze mówiąc to chętnie bym spróbował. Pokręcić się np. po jakimś pustym parkingu albo na placu manewrowym i żeby ktoś to nagrał, żebym mógł na trzeźwo zobaczyć, jak mi to wychodziło. Po dwóch piwach mam lepszy refleks i przestaję się zacinać przy mówieniu, więc może i za kółkiem lepiej bym sobie radził ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pangia: nie igraj z ogniem... Się jeszcze okaże, że całkiem nieźle ci poszło, potem po pijaku wpadnie ci do głowy, że w sumie spoko ci szło, to wrócisz z imprezy autem, a następnie trafisz do paki, bo refleks nie zadziałał jak trzeba i zabijesz kogoś na drodze. Brzmi abstrakcyjnie? Takich kolesi jest sporo w celach w całej Polsce.
@WybuchowyCzajnik: Grałem raz tak w ETS-a, to było spoko. Za to w Left 4 Dead łoiłem jak młody bóg po obaleniu pół litra. Fajne uczucie, pole widzenia miałem, jakbym grał na pięciocalowym monitorze.
@pogop: Jestem szczęśliwym posiadaczem RiGCz-u, chciałbym tylko doświadczyć czegoś nowego i dowiedzieć się czegoś o sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pogop Tak, bylem nieco bardziej niz lekko ;] podchmielony. Na szczescie na wlasnym, zamknieetym podworku. Robilem przeparkowanie prostopadle, zeby sobie zobaczyc jak to jest. Podobno prawie walnalem w studnie, ale jak na moje to jechalem perfekcyjnie xD
@pogop Kiedyś miałem taką podbramkową przyjemność po kilku kieliszkach wiśniówki, raptem pół kilometra osiedlowymi uliczkami nocą ale adrenalina i skupienie niesamowite ( ͡º ͜ʖ͡º)
@pogop w życiu bym nie wsiadł, nawet po czekoladkach z adwokatem. Jak niewyspany jestem to człowiek reaguje z opóźnieniem lag, refleks szachisty a co dopiero karuzela w głowie po procentach. Pewne kłopoty
@pogop: kiedyś miałem sytuacje że wypiłem piwo, całkiem szybko i zasnąłem, po 10 minutach budzi ojciec że trzeba go odwieść, gdzieś tam, ja zaspany ciach do auta i w drogę. Za następnym zakrętem stała drogówka, i dmuchanko. Policjant czuł piwo ale dwa alkomaty wykazały 0.0.
Od tamtej pory wyznaje zasadę jedno piwo i po godzinie na pewniaka mogę jechać