Wpis z mikrobloga

Czasem w ogłoszeniach o sprzedaży aut są perełki, np. na temat sprawdzania pojazdu dużo ludzi pisze, że można jechać śmiało do ASO albo do diagnostyki ale niektórzy mają inne koncepcje: u handlarza "oględziny możliwe w naszym warsztacie" - uhum, na pewno wszystkie braki wytknie pan Józek, on jest jak #!$%@? maszyna, nie do zatrzymania... lub inny janusz "możliwość sprawdzenia auta w oświetlonym garażu" No #!$%@? zajebiste dzięki, wow nawet światło będzie. Legitny wóz, przecież nie biorę w ciemno xd
#motoryzacja #samochody #olx #otomoto #bekazpodludzi
  • 6
Akurat sprawdzanie w oświetlonym garażu to faktycznie plus, kiedy przy zblizajacej sie zimie ciężko zdążyć z pracy,


@Ulica: zależy jakim klientem jesteś. Takim co kupuje auto za 5, czy za 50 tysięcy. Jeżeli tym pierwszym to spoko, jeżeli tym drugim to gorzej.

@arczer: ja się jeszcze spotkałem (komis na wsi) z propozycją sprawdzenia w najbliższej stacji kontroli pojazdów (ale już u mojego mechanika 15km dalej nie) ( ͡° ͜
@Ulica: ewentualnie stacja kontroli? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dobry mechanik specjalizujący się w danej marce, lub ASO. Skoro fury po 50+ tysięcy kupujesz tylko po oględzinach w garażu, to znaczy że albo wcale takich nie kupujesz, albo zdarza Ci się to raz na 10 lat.