Wpis z mikrobloga

1/4 challengu!
DZIEŃ 25/100 #nadetoxie od zielska

Ostatnie dni to naprawdę spore wyzwanie. Gorączka trzyma już 3 dzień, ale chyba schodzi.

Non stop cos robię, bo inaczej firmy się prowadzić nie da ( ͡º ͜ʖ͡º) powoli widzę efekty tego, nad czym pracuje będąc na detoksie. Różne aspekty po prostu powoli zaczynają działać w firmie, mniej więcej tak, jak to zaplanowałem. Wciąż nie jest kolorowo i wciąż szukam usprawnień, wciąż też ponosze porażki, ale coz... Dzieje się! Pizganie zioła w chwilach załamki, to... strata doświadczenia tych wszystkich emocji.. W sensie, po co uciekać, jak można je wziąć na klatę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzięki wszystkim za obserwowanie i przede wszystkim za wspieranie w chwilach zwątpienia, jesteście Państwo najlepsi!

#narkotykizawszespoko #wykopjointclub #chwalesie
  • 11
@yaah: Miałem podobnie, można powiedzieć że 4 lata w ciągu z małymi przerwami czasem może nieco większe ale potem oczywiście musiałem to odkuć. Ważne to sobie to uświadomić i przyznać się przed sobą że ma się ten problem.
@yaah: Dłuższy czas nad tym myślałem i na trzeźwo i skuty, nie byłem zaślepionym typem co mówił hurr durr naturalne to nie moze nic zrobic, miałem świadomość przez cały czas że i w to można się #!$%@?ć. Haj był już inny i pewnie sami wiecie o co mi chodzi, coraz częściej wolałem palić sam niż z kumplami a właśnie to lubiłem w mj że gdy byłem z kumplami i się upaliliśmy