Wpis z mikrobloga

@whole_train: No właśnie przeszedłem Divine Divinity z którego GOG zrobił coś niemożliwego. Po prostu grafika, ostrość jak żyleta i wiele poprawek. Później Pilarsy 1 i 2 w wersjach Enchanced a teraz zaczynam Baldurs 1 Enchanced gdzie widzę, że najnowszym patchem jest naprawdę nieźle (5 lat temu było nazekanie straszne ale wszystko już poprawili i dubbing PL jest otd.) Świat się nie kończy i na 99% wszystkie dobre gry jakie powstały będą
@wrexwaz: kozacki jest, pod wieloma względami najlepszy hacknslash jak na moje. Aktualnie trochę w path of exile pykam, no fajne, mechanika i budowa postaci też jest mega, ale jednak feeling walki w GD to poezja ( )

Szkoda, że dobrego multi nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@wrexwaz jeśli przeszedłeś Beyond Divinity to mam pytanie, bo jestem chyba pod koniec drugiego aktu i nie wiem czy dużo gry mi zostało? Nie ukrywam, że ta część nie ma startu do Divine Divinity i nie wiem czy się chwilę przemęczyć i ją ukończyć czy zostawić.
@wrexwaz no właśnie H&S z tego zrobili i w dodatku niezbyt ciekawy, a nie przepadam za porzucaniem gier w połowie, może poszukam jakiegoś walkthrough na youtube i zobacze ile odcinków mi zostało XD