Wpis z mikrobloga

"eh, Anonku, jak sie ciesze ze w koncu wyrwalam sie z tego toksycznego zwiazku. Przepraszam, ze nie zwracalam na ciebie uwagi. Jestes dla mnie idealny"
"Dziewictwo? Aaaa. no Seba zabral. CO? Nie jestem dziwka, bylam zakochana! Dopiero pozniej dowiedzialam sie ze gnebi slabszych, nie ma wyksztalcenia i jest #!$%@?. Wczesniej nie chcialem tego zauwazyc, bo byl taki przystooooooojny <3 <3 <3.
Ale teraz tyklo ty sie liczysz. Jak bedziesz grzeczny, to dostaniesz dostep do mojej cipki raz na tydzien, tylko na misjonarza, i to przy zgaszonm swietle. No wiem, ze z Seba robilam gangbangi, z dupy do ryja itp, ale to juz przeszlosc. Poza tym, nie podobalo mi sie"

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #seks #zwiazki
  • 18
Nazwij dziwką laskę, bo przespała się ze swoim facetem i hurdurz tylko dlatego, że okazał się patusem. No tak, bo nikt nigdy nie zgrywa zajebistego na początku i nigdy żadna historia miłosna nie zaczęła się od tego, że jakiś zjeb udawał kogoś kim nie jest XD
@Mollina: no zajebiscie, ale dlaczego w takim razie nie pojsc do np. mnie, albo innego Anonka, gwarantowane nie dostanie w twarz i brak manipulacji, ale lepiej do lysego drecha, "bo przystojny"
@3142042 ty tak poważnie? Pytasz dlaczego ludzie się w sobie #!$%@?ą? Może dlatego, że każdy #!$%@? nie ma wypisanego na czole, że jest #!$%@?. Zazwyczaj wychodzi w praniu, a że czasem koleś źle rozumie "pranie", to już pech.

Oczywiście, że lepiej nie zjeść trującego grzyba, ale zazwyczaj kurła orientujesz się, że jest trujący jak się posrasz.
@Mollina: po kazdym socjopacie jakiego znam, od razu bylo widac. Jak w szkole ktos sie znecal nad innymi, to TEZ to bylo widoczne, a lochy i tak lgnely.
Ja #!$%@?, moge udawac kogos kim nie jestem i ruchac, ale moze wole podejsc do sprawy uczciwie i pokazac, ze nie jestem idealny, tez mam wady. Ale lochy wtedy mnie nie chca.
@3142042 dziś on ma diagnozę, wtedy nie miał. Mamy dobry kontakt, życzę mu jak najlepiej. Jak dorośniesz, to zrozumiesz, że zaburzenia takie jak psychopatia to problem, który się leczy, a nie sposób obrażania rodem z gimnazjum. Ale po poziomie twoich wypowiedzi naprawdę widzę, że problem twojej samotności nie leży w "złych chłopakach, których wybierają głupie lochy". Moje życie jest super, to nie ja wylewa frustracje na wykopie, obrażając przypadkowych ludzi ;)
@Mollina: no super, twoje zycie jest super, wiec nie kiwniesz palcem, zeby poprawic moje. Masz #!$%@?, wiec to ci wystarczy, zeby chlopaki sami do ciebie podbijali. ja musze podbijac do lasek jak jakas chce a wiekszosc mnie olewa, a jak jakas ma chlopaka, to jeszcze sie wraz z nim ze mnie smieja.
To nie jest przyjemne.
A ja mam zaburzenia psychiczne i je lecze jakbys chciala wiediec, mimo to i tak
@Mollina: z czego sie smiejesz? Ze dorastalem w #!$%@? warunkach? Ze nie mam takich mozliwosci zyciowych jak ty, bo jako mezczyzna wymaga sie ode mnie, zebym byl taki, smaki owaki, zeby miec dziewczyne, a od ciebie jako kobiety wymaga sie tylko zamknac morde i dawac dupy w miare czesto? Jak nie widzisz roznic w poziomie trudnosci to nie masz mozgu.
@3142042 z tego, że nawet gdybym próbowała pokazać ci jak bardzo się mylisz, i tak byś nie zrozumiał. Kobietę sprowadzasz do tworu z pochwą, który ma "dawać dupy w miarę często".

Mam związek z mężczyzną, o którego sama walczyłam, który jest dla mnie dobry i sam dostał po dupie miliard razy. Nigdy nie wypowiedziałby się o żadnej kobiecie w taki sposób jak ty, więc to co robisz jest po prostu niskie. Masz