Wpis z mikrobloga

Ciepło wspominam ten smartphone. Nabyłem go w 2010, wtedy byłem jeszcze gimbusem i mózg #!$%@? w porównaniu do nokia 6288. Gry 3d, internet hspa+, wifi, YouTube, GG(co najważniejsze działało w tle), GPS, czujnik ruchu, możliwość przerobienia i odpalania gier dla ngage, klawiatura qwerty, multitasking, długo trzymająca bateria, aparat z AF i notatnik (pełny ściąg do sprawdzianów). Gdzieś się tam jeszcze przewala po domu ten telefon :)
#nokia #smartphone #wspomnienia
M.....u - Ciepło wspominam ten smartphone. Nabyłem go w 2010, wtedy byłem jeszcze gim...

źródło: comment_rlqMLEQ9u2341li5gcdHtuX9Sk6VkBgM.jpg

Pobierz
  • 9
@l1pka Podobna cena. Teraz mi nie szkoda, okolice 1200 to dobra cena za dobry produkt. Rok temu przycebulilem i dałem 600 zł za Lenovo, które raczej powinno się nazywać #!$%@?. Za kilka tygodni kupiłem Motorolę za 1200 i do dzisiaj używam z zadowoleniem. Nigdy więcej telefonu z niskiej półki cenowej.
@ZMWONZPL Wiesz co mi nie brakuje. Przyzwyczajenie do dotyku wchodzi mocno. Dobra autokorekta i można pisać dużo szybciej niż na fizycznej. Wczoraj z ciekawości przyłożyłem e72 do ucha i szok, że można było dzwonić z tak małego telefonu.
@l1pka: ja podobne pieniadze na samsunga d600 xD
jedyne czego mi brakuje z tamtych telefonów to możliwość pisania bezwzrokowo smsów, bo już wiedziałem co i jak poprawiać w słowniku.
A teraz mimo swype'a nigdy nie wiem czy na pewno dobrze wklepuje słowa ( ͡° ʖ̯ ͡°)