Wpis z mikrobloga

#heheszki heheszkami, ale ten mem nie wziął się z nikąd, z niektórymi ludźmi serio się gada jak z jakimiś odgórnie zaprogramowanymi NPCami - tutaj taki przykładzik z grupy PiSu, gdzie ktoś popierający Kukiza wrzucił dane z migracje.gov.pl o tym że PiS przyjął więcej imigrantów z krajów islamskich niż chciała PO.
Jakie reakcje? Jedna osoba się uczepiła rządowa strona dostała dofinansowane ze środków szwajcarskich, zatem pomimo bycia rządową stroną pewnie jest niewiarygodna. A tak poza tym to tylko komentarze w stylu "TROLL", "Idź oglądaj TVN", itp.
Tak na wszelki wypadek żeby ktoś nie myślał że to tylko #bekazpis - grupy "obrońców demokracji" nie są ani trochę lepsze - też bezmyślnie łykają Fistingerów Cumshoterów i Kufów Drahrepusów, grunt żeby pasowało do światopoglądu.
Odbierałbym prawa wyborcze.

#npc #4konserwy #neuropa #bekazlewactwa #takaprawda
Pobierz o.....y - #heheszki heheszkami, ale ten mem nie wziął się z nikąd, z niektórymi ludźm...
źródło: comment_4E0RUih9DKqNwyj25WIJFk4jtjPdBBXq.jpg
  • 13
@RandomowyMetal:
Zależy jak się przerabia. Bo ten obrazek poniżej który ktoś wczoraj wrzucił jest po prostu #!$%@?ą kopią, bo fakt że komunizm jest #!$%@?ą ideologią przerabiano wiele razy we wszystkich częściach świata. A jeszcze go #!$%@? kilkadziesiąt osób zaplusowało xD
Ewentualnie można zapuścić reakcję obronną ( ͡° ͜ʖ ͡°)

if (OpponentGivesExamplesWhyCommunismIsBad == True)
{
printf("To nie był prawdziwy komunizm!");
}
Pobierz o.....y - @RandomowyMetal: 
Zależy jak się przerabia. Bo ten obrazek poniżej który k...
źródło: comment_nT73Bu4jHVHW9ZTrg2EWYf1UrCpUDtb4.jpg
@oficer-prowadzacy: Przede wszystkim, prowadzenie grup i stron dużych firm (instytucji rządowych zapewne też), powierza się agencjom PR, które korzystają m.in. z płatnych trolli. Mój szef był na rozmowie w takiej firmie, za 1600/msc zaproponowali mu profesjonalne prowadzenie strony, dobre pozycjonowanie i... 150 płatnych trolli ¯\_(ツ)_/¯ więc taki widok nie jest czymś nadzwyczajnym.

@oficer-prowadzacy: Welp, Meme Modding trza umieć, ja nie umiem. Więc się za to nie biorę. Do sedna zaś chodziło mi też o to że ten "koncept" szarej masy można podpiąć pod każde, ale to każde środowisko z elementami betonu, lewo prawo centrum akap komuchy, whatever. Lgbt, nardowowcy, patrioci, lewakoprawactwo prawakolewactwo, no po prostu wszystko można pod to podpiąć. Dlatego śmieszne jest jak jakiś przedstawiciel "prawa" przejawia wielkie oburzenie kiedy druga strona
@oficer-prowadzacy: ten uczuć iż TVP pokazuję samą propagandę jak za PRL oni mają to we krwi. Dla tego omijam telewizję i mam swój mózg dla tego uważam i każdy polityk to złodziej i bardziej zaszkodzi Polsce niż pomoże